GeForce NOW Black Desert "oyuna sahip değilsiniz" hatası

Elyrion

Centipat
Daha fazla  
GeForce NOW Arayüzünden Black Desert'ı başlatıyorum, 50 GB'lık bir güncelleme yapıyor fakat 10 dakika geçtikten sonra oyunda olmadığımdan dolayı "Görünüşe göre oyuna sahip değilsiniz." diyerek beni ana sayfaya geri atıyor ne yapmalıyım?

GeForce NOW Arayüzünden Black Desert'ı başlatıyorum, 50 GB'lık bir güncelleme yapıyor fakat 10 dakika geçtikten sonra oyunda olmadığımdan dolayı "Görünüşe göre oyuna sahip değilsiniz." diyerek beni ana sayfaya geri atıyor ne yapmalıyım?

GeForce NOW'a Steam hesabınızı eklediniz mi? Eklediğiniz hesapta oyun da bulunmak zorunda.

GeForce NOW arayüzünden Black Desert'ı başlatıyorum, 50 GB'lık bir güncelleme yapıyor fakat 10 dakika geçtikten sonra oyunda olmadığımdan dolayı "görünüşe göre oyuna sahip değilsiniz." diyerek beni ana sayfaya geri atıyor ne yapmalıyım?

Epic gamestenmi aldınız yoksa Steam'den mı?
Orada secenekler var Epic Games ise Epic Games'i Steam ise Steam'e tıklayın.

GeForce NOW'a Steam hesabınızı eklediniz mi? Eklediğiniz hesapta oyun da bulunmak zorunda.
Evet, steam hesabım ekli GeForce NOW'a Black Desert'ı da alalı 15 dakika olmadı zaten. Benim sorunum GeForce NOW'dan girmeme rağmen 50 gblık indirme yapıp GeForce NOW'ın zaman aşımı yüzünden kapanıp oyuna girememem. Öyle yazmıştım ama yanlış anlayıp değiştirmiş Moderatörler.

Yeni konular

Geri
Yukarı