GeForce NOW bulanık görüntü

Bende bayağıdır GeForce NOW kullanıyorum önceden internetim 75 Mbps'di şimdi 1000 Mbit oldu.

Fakat ben 75Mbit'ken de şu şeklde yapıyordum. Aynen yaptığınız gibi özel şekilde seçip maksimum bit hızını kendim elle giriyordum benim internetim 75 Mbps olduğu için 50'ye sabitlemiştim. Taş gibi oynadım uzun süre. Sizin internet hızınız 24 olduğu için belki 20'ye sabitleyebilirsiniz diyeceğim ama bilemiyorum.

Oo ssen bir de ücretli sürümü gör. Her gün 300 kişi bekliyorsun özellikle akşamları :)

Hocam ben ücretli sürüm kullanırken çok az sıra vardı ama vardı yani 10 kişi falan artmış mı o kadar :D üyeliğim dün bitti 2 aydır bilgisayar aldığım için girmiyorum istesem de giremem 4 Mbps internet ile :D

1280x768 veya 1366x768 çözünürlüklerde bir ihtimal oynayabilirsiniz fakat daha üstü zor. Hele ki birde evde Instagram kullanan Netflix falan izleyen varsa geçmiş olsun.

Hocam ben ücretli sürüm kullanırken çok az sıra vardı ama vardı yani 10 kişi falan artmış mı o kadar :D üyeliğim dün bitti 2 aydır bilgisayar aldığım için girmiyorum istesem de giremem 4 Mbps internet ile :D
bende bilgisayar aldım kısmetse artık girmeyeceğim. Ama gameplus'ın instagram ya da twitter sayfasında bolca bu konuyla ilgili her postun altında şikayet görebilirsiniz :)

720p veya 900p de oynuyorum zaten gene aynı görüntüyü veriyor.
Hocam ben 20 Mbps paketim var 24 Mbps ölçüyor. Tek bende mi oluyor bilmiyorum ama ss ' de atayım ben böyle gayet net şekilde oynuyorum Çevrim dışı oyunları. İnternetiniz tam sabit olarak 24 olmuyorsa bulanık olur.
resim_2023-02-13_132507005.png

Geri
Yukarı