GeForce Now bulanıklaşıyor

İşletim sistemi
Windows 10

erenxdd

Femtopat
Arkadaşlar merhaba şansa beta kodu kazandım fakat GeForce Now da 50 Mbps internete sahip olmama rağmen çözünürlük sanki düşük gibi kalıyor ayarlar yüksekte yani 1080p cam gibi görüntü almam lazım fakat görüntü de hafif bir blurlaşma oluyor açıkcası. Bu sorunu çözemedim bir de şunu belirteyim ben AMD R5 M.230 ekran kartı kullanıyorum fakat GeForce Now bu ekran kartı ile oynatınca sistem özelliklerin yetersiz deyip açmıyor sistemi. Ben de onboard ekran kartı ile açtım sorun burada da olabilir gibi geldi. Bana da yardımcı olursanız çok sevinirim. Neredeyse her yerde aradım fakat derdime çözüm bulamadım...

Ayrı olarak cs için ben intel hd graphics ile zamanında çözünürlükte oynamıştım ondan olmuş olabilir mi nasıl geri düzeltebilirim o ise ?
Betada birazcık sıkıntı var. Adı üstünde daha beta. Çıkana kadar düzeltirler diye düşünüyorum.
ben bunu normal geforce nowda da yaşamıştım o yüzden bilemedim açıkcası

Bende R3 2200G ile kullanıyorum 75 Mbps internet var bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum ve birkaç gündür bu tür konuların açıldığını görüyorum. Bence sorun bizlik değil Geforce Now şuan sıkıntılı. Betada zaten çok takmamak lazım.

Geri
Yukarı