GeForce Now çamurlu görüntü

371129

Hectopat
Makaleler
9
Başta 1600x900 kullandığımdan öyle sandım ama 1920x1080'e çekince de aynı olduğunu fark ettim. Çamurlu gözükmesinin sebebi nedir? Bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başta 1600x900 kullandığımdan öyle sandım ama 1920x1080'e çekince de aynı olduğunu fark ettim. Çamurlu gözükmesinin sebebi nedir? Bir çözümü var mı?

İnternet kaynaklıdır.

Bende de öyleydi şunları yapınca düzeldi.

resim_2021-02-16_121314.png

47 Mbps internetim var. 43'e ayarladım maks. bit hızını. Zayıf ağ bağlantı koşullarına göre ayarlayı da kapattım. Şu an çok iyi.

Hocam nasıl kullanıyorsunuz ben dün yükledim ama herhangi bir oyuna girmeye çalışınca paketiniz yok tarzı bir şey çıktı. Paketlerin olduğu ekrana girince de "pek yakında" ibaresi ile karşılaşıyorum.

Hocam nasıl kullanıyorsunuz ben dün yükledim ama herhangi bir oyuna girmeye çalışınca paketiniz yok tarzı bir şey çıktı. Paketlerin olduğu ekrana girince de "pek yakında" ibaresi ile karşılaşıyorum.
Türkiye sunucularına girmeye çalışıyorsan şu an giremezsin. Normal geforce now'a girebilirsiniz.

Sen galiba Game+ ile Türkiye sunucusuna girmeye çalıştın galiba şuan o beta da giriş yaparken nvida hesabı ile giriş yapman gerekiyor.

Geri
Yukarı