Çözüldü GeForce NOW - Cloud Saveler silindi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hatırlamıyorum ama siz Epic Games üzerinden "bulut Save" özelliğini kapatmışsınızdır belki.

Hayır hocam 5 saati 4 günde oynadım. Telefondan da girdim ve aynı yerden devam etti. Bilgisayardan girdim yine aynıydı. Ama oyuna her girdiğimde başlatma seçeneği soruyordu hep Cloud seçtim. Hep kaldığım yerden devam ediyordu öyle yapınca. Yine Cloud seçtim ama baştan başladı.
Hatırlamıyorum ama siz Epic Games üzerinden "bulut Save" özelliğini kapatmışsınızdır belki.

Hocam etkinleştirilmiş gözüküyor ayrıca.

1623574098697.png

E posta attım. İlgilendiler. Böyle bir posta atmışlar.
Hello,

Thank you for contacting NVIDIA Customer Care.

This is Steve, assisting you in troubleshooting the issue that you are experiencing.

From the issue description, I understand that the game files/progress is not being saved on GeForce NOW for the game Control.

I apologize for the inconvenience caused and please be assured that I will do my best to help you.

1. May I know since when are you facing this issue? Was it working fine before? If yes, was there any changes made prior to the issue?

2. Is the issue specific to the game control or other games as well on the GeForce NOW platform?

3. Have you tried changing the server and checked, if that made a difference?

Will look forward for an update from you to assist you better.

Best Regards,
Steve,
NVIDIA Customer Care.

Merhaba,

NVIDIA Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu Steve, yaşadığınız sorunu gidermenize yardımcı oluyor.

Sorun açıklamasından, oyun dosyalarının/ilerlemesinin oyun kontrolü için GeForce NOW'A kaydedilmediğini anlıyorum.

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diliyorum ve lütfen sizi en iyi şekilde yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım emin olun.

1. Bu sorunla ne zamandan beri karşı karşıya olduğunuzu öğrenebilir miyim? Daha önce iyi çalışıyor muydu? Orada evet ise, konu önce yapılan herhangi bir değişiklik oldu?

2. Sorun, GeForce NOW platformunda olduğu gibi oyun kontrolüne veya diğer oyunlara özgü mü?

3. Sunucuyu değiştirmeyi denediniz ve bunun bir fark yaratıp yaratmadığını kontrol ettiniz mi?

İleriye doğru bir güncelleştirme için senden daha iyi yardım için bakacağız.

Saygılarımızla,
Steve,
NVIDIA Müşteri Hizmetleri.

Hayır hocam 5 saati 4 günde oynadım. Telefondan da girdim ve aynı yerden devam etti. Bilgisayardan girdim yine aynıydı. Ama oyuna her girdiğimde başlatma seçeneği soruyordu hep Cloud seçtim. Hep kaldığım yerden devam ediyordu öyle yapınca. Yine Cloud seçtim ama baştan başladı.

Hocam etkinleştirilmiş gözüküyor ayrıca.

1623574098697.png

E posta attım. İlgilendiler. Böyle bir posta atmışlar.
Hello,

Thank you for contacting NVIDIA Customer Care.

This is Steve, assisting you in troubleshooting the issue that you are experiencing.

From the issue description, I understand that the game files/progress is not being saved on GeForce NOW for the game Control.

I apologize for the inconvenience caused and please be assured that I will do my best to help you.

1. May I know since when are you facing this issue? Was it working fine before? If yes, was there any changes made prior to the issue?

2. Is the issue specific to the game control or other games as well on the GeForce NOW platform?

3. Have you tried changing the server and checked, if that made a difference?

Will look forward for an update from you to assist you better.

Best Regards,
Steve,
NVIDIA Customer Care.

Merhaba,

NVIDIA Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu Steve, yaşadığınız sorunu gidermenize yardımcı oluyor.

Sorun açıklamasından, oyun dosyalarının/ilerlemesinin oyun kontrolü için GeForce NOW'A kaydedilmediğini anlıyorum.

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diliyorum ve lütfen sizi en iyi şekilde yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım emin olun.

1. Bu sorunla ne zamandan beri karşı karşıya olduğunuzu öğrenebilir miyim? Daha önce iyi çalışıyor muydu? Orada evet ise, konu önce yapılan herhangi bir değişiklik oldu?

2. Sorun, GeForce NOW platformunda olduğu gibi oyun kontrolüne veya diğer oyunlara özgü mü?

3. Sunucuyu değiştirmeyi denediniz ve bunun bir fark yaratıp yaratmadığını kontrol ettiniz mi?

İleriye doğru bir güncelleştirme için senden daha iyi yardım için bakacağız.

Saygılarımızla,
Steve,
NVIDIA Müşteri Hizmetleri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı