Çözüldü GeForce NOW Cyberpunk 2077 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ERKİN ÖZATİLA

Centipat
Daha fazla  
GeForce NOW kullanıyorum. Cyberpunk 2077 satın aldım, açılmadı. Satın almaya yönlendiriyor. Açılmadı. Nasıl açarız?

Çözüm
Hocam merhaba, sorunu çözebildiniz mi? Aynı sıkıntı bende de var. Oyunun mağaza sayfasına atıyor sürekli. Kütüphaneye girip install diyorum ama indirme bitmeden hata verip atıyor GeForce NOW'dan.

Çözdüm reis. GeForce NOW'dan install diyorum oluyordu. İnternet sıkıntısı vs ondan da yapar diye düşünüyorum. İnstall yapınca açılması gerek.

Dosya Ekleri

• IMG20240107174015.jpg
    IMG20240107174015.jpg
    156,8 KB · Görüntüleme: 13
Steam'den aldım yaklaşık 1 saate yakın ceza yedim ondan cevap veremedim

Şuraya atıp duruyor 2 debir oyun satın alınmış benden

Hocam merhaba, sorunu çözebildiniz mi? Aynı sıkıntı bende de var. Oyunun mağaza sayfasına atıyor sürekli. Kütüphaneye girip install diyorum ama indirme bitmeden hata verip atıyor GeForce NOW'dan.

Çözdüm reis. GeForce NOW'dan install diyorum oluyordu. İnternet sıkıntısı vs ondan da yapar diye düşünüyorum. İnstall yapınca açılması gerek.

Çözüm

Geri
Yukarı