GeForce Now deneyimim

yagiz123123

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Merhaba ben Yağız. Bugün yazdığım bu konuda size GeForce Now deneyimimi açıklayacağım. Ben GeForce Now'u 1-2 hafta önce @Ciusance'tan almıştım, 6 aylık. Benim T.C. Kimliğim kayıtlı olmadığı için item satışa ilan koyup o şekilde yaptık. 1 hafta GeForce Now'un berbat uygulaması ile uğraştım, sonra ChromeBook'tan girmeyi denedim ve başardım. Destiny 2 ayarları ile uğraştım, çok akıcı bir şekilde oynuyordum, hem de Avrupa sunucusunda ama 1 gün sonra *gerilim müziği* hesabıma girdiğimde Founders yerine free yazıyordu. ben de @Ciusance'a yazdım, konuştuk. Yeni hesap verecekti ama sonra Technopat'ta GeForce Now Türkiye sunucuları geldi diye konular açıldı. Biri konunun altına: ''Düşünsene 6 aylık alıyorsun, 2 gün sonra free'ye dönüyor.'' yazmış. Ben de yazdım altına: ''Beni özetledin.'' diye, sonra bu yazıyı yazmaya karar verdim. Hepinize iyi günler sağlıcakla kalın.

Hocam yurt dışındaki üyelikler Türkiye sunucularında kullanılabilecek diye biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…