İnceleme GeForce NOW deneyimim

Netflix gibi bir platformda film izlediğiniz gibi hız yetmeyince 1080p düşüyor 600p gibi izliyorsunuz. Tam HD oyun deneyimi için dalgalanmaları da hesaba katarsak en az 100 Mbps lazım tam çözünürlük için 50 bile yetmez ben oynanmaz demiyorum tam çözünürlük için diyorum. 300 TL'ye 3 aylık paket aldım, eski ofis kasasında Chrome üzerinden hiçbir sıkıntı yaşamadan Cyberpunk bitirdim e tabii 20bin liralık kasanın yerini vermez ama iş görüyor.

6 saatte bir atıyor ama tekrar girebiliyorsunuz. 6 saatte bir ara verin hiçbir şey olmaz 6 saat yeterli bir süre. Akşam mesai saatleri bitince yüklenme oluyor bazen 12-15 DK sıra bekleyebilirsiniz her zaman olmuyor. Online oyun deneyimleyince gelişmeleri yazarım. 300 liraya 3 ay iyi çünkü o paraya 10 el değiştirmiş çöpten farksız 1 GB kartlar satılıyor o kartlarla da hiçbir şey yapamazsın.

Mükemmel bir şey böyle bir şey yok ben hayret ettim. Bildiğin Chrome tam ekran yapıp sanki kendi kasamdan oynuyormuşum gibi oynadım Online oyunları bilmem ama normal oyunlarda sanki kendi sisteminle oynuyorsun hiçbir fark yok.

Türkçe oynadım bitirdim tavsiye ederim efsane bir oyun hikayesi de farklı güzel.

Kanka bir şey soracağım sana GeForce NOW alınca sadece yüksek grafikte oynamayamı erişiyoruz Cyberpunk gibi oyunları kendimizin mi satın alması lazım Steam veya GeForce NOW üzerinden bilgi verir misin?

Fazlasıyla da müşteri çeker kendine, bu oyunlar Boosteroid platformunda var. Çoğu kişi bu sebepten dolayı Boosteroid satın alıyor.
Bende almayı düsündüm. Fakat yine de daha tanıdık marka her zaman en iyisidir geforce alırım.

Kanka bir şey soracağım sana GeForce NOW alınca sadece yüksek grafikte oynamayamı erişiyoruz Cyberpunk gibi oyunları kendimizin mi satın alması lazım Steam veya GeForce NOW üzerinden bilgi verir misin?
Sadece internetin iyiyse oyunlara erisebilirsin satın alman gerek.

2. el işini görecek Steam hesap satışlarına bakabilirsin 16 liraya Cyberpunk aldım. Her zaman bir açık kapı bırakılıyor işi bilene. ;)

Fazlasıyla da müşteri çeker kendine, bu oyunlar Boosteroid platformunda var. Çoğu kişi bu sebepten dolayı Boosteroid satın alıyor.
Boostreoid ilk defa duydum ama GFN kadar stabil değilmiş ve TR sunucusu yok 100 Mbps altı kurtarmaz diyorlar. Oyun havuzu geniş denenebilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı