GeForce NOW desteklenmeyen oyunları nasıl oynayabilirim?

Podosa

Hectopat
Merhabalar, ben daha yeni GeForce NOW aldım ve RDR 2 oynamak istiyorum fakat GeForce NOW'da yok. Bundan dolayı bunun gibi desteklenmeyen oyunları nasıl oynayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben daha yeni GeForce NOW aldım ve RDR 2 oynamak istiyorum fakat GeForce NOW'da yok. Bundan dolayı bunun gibi desteklenmeyen oyunları nasıl oynayabilirim?
Hocam geforce NOW kullanarak oynayamazsınız orasını biliyorsunuz zaten oyunu Bilgisayarınıza indirerek sisteminizi kullanarak oynayabilirsiniz anca.

Bilgisayarın RDR 2 kaldırmıyorsa RDR2 kaldıran bir bilgisayar alarak. Başka çözümü yok maalesef. Desteklenmeyen oyunları mantıken oynayamazsınız.

Bazen oyunu açmaya çalıştığında sadece Launcher açılıyor o sırada oyunu başlatmadan başka bir oyun açabilir mi denemek lazım. Hatta deneyeyim sizin için

Eskiden bir çok açık vardı ancak hepsi fixlendi. Açıkları kullansanız bile her seferinde aynı şeyleri tekrar yapmanız gerekir oynamak için. Şu an için bilinen bir açık yok sanırım. Sadece Origin'de 20 GB'a kadar oyun indirebilme açığı vardı en son.

Oynayamazsın eskiden Origin ve Epic Games'teki 50GB'tan düşük oyunlar oynanabiliyordu ama fix'lediler.
Eskiden birçok açık vardı ancak hepsi fixlendi. Açıkları kullansanız bile her seferinde aynı şeyleri tekrar yapmanız gerekir oynamak için. Şu an için bilinen bir açık yok sanırım. Sadece Origin'de 20 GB'a kadar oyun indirebilme açığı vardı en son.

Onu da kapattılar büyük ihtimalle hocam oyun inmeye başladığı an GF Now ana sayfasına atıyor.

Bazen oyunu açmaya çalıştığında sadece Launcher açılıyor o sırada oyunu başlatmadan başka bir oyun açabilir mi denemek lazım. Hatta deneyeyim sizin için
Ben onu Epic'te denemiştim. GTA 5'e falan bastım da "Bu oturum X oyununu oynamak için açıldı." gibi bir şey dedi.

RDR 2 sunucularda yoksa nasıl açacaksınız anlamadım.
Bir oyun gf nowda yoksa demekki sunucularda yoktur,sunucuda olmayan oyunu da gelene kadar o sunucu üzerinden oynayamazsınız mantıken.

Yeni konular

Geri
Yukarı