GeForce NOW donup takılıyor

mehmet_macal

Decapat
Daha fazla  
Çok uzun süredir GeForce NOW kullanıcısıyım. 24 Mbps gibi bir internet hızım var Ethernet ile bağlantı sağlıyorum. Şimdi bazı arkadaşlar GeForce NOW için yeterli değil diyebilir ama ben bu zamana kadar hiç sorun yaşamamıştım ama maalesef dün oyun oynarken aşırı derecede donma sorunu oldu. Bu internetle alakalı değil çünkü istikrarsız internet uyasısı yok. Görüntüde bulanıklık, bozulma yok. Görüntü donuyor ve donduğu zaman ateş edersem eş zamanlı olarak sesini duyabiliyorum.

İnternette çözümüne baktım fakat bulamadım. Destek ekibe yazdım onlar zaten pek takmıyor. Bu sorunu yaşayan var mı yoksa bir ben miyim? Dün bir ara düzeldi akşam dışarı çıkmıştım geldiğimde gene aynı donma sorununu yaşadım ve hala donuyor. Acaba serverlarda mı bir yoğunluk var? Ama o zaman da herkes şikayetçi olurdu. Anlamadım gitti. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
CTRL+N ile kontrol ettin mi? Paket kaybı mı var yoksa ping ile mi alakalı diye. Ayarlarda da çözünürlük ölçeklendirme ne durumda? Standarta almayı dene.
Evet paket kaybı ve kare kaybı var

Evet paket kaybı ve kare kaybı var
Ayarlara girdim çözünürlüğü yukarı ölçeklendirme standart yayın akış kalitesi dengelide

CTRL+N ile kontrol ettin mi? Paket kaybı mı var yoksa ping ile mi alakalı diye. Ayarlarda da çözünürlük ölçeklendirme ne durumda? Standarta almayı dene.
1678623694750.png

Evet paket kaybı ve kare kaybı var.

Ayarlara girdim çözünürlüğü yukarı ölçeklendirme standart yayın akış kalitesi dengelide.

1678623694750.png

Sürekli artıyor paket kaybı ve kare kaybı bunu nasıl çözebilirim? Normalde böyle bir sorunum yoktu.

1678625899322.png

Bu arada şunu fark ettim belli bir süre hiç paket kaybım olmamasına rağmen gene donmalar yaşadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı