GeForce Now düşük hız sorunu

kka04

Hectopat
Daha fazla  
İnternet hızım 100Mbps download 100Mbps upload olmasına rağmen GeForce Now'da 7Mbps oluyor. Paralı sürüme geçtiğimde düzelir mi yoksa bunu internet şirketi GeForce Now'a özel kısıtlıyor mu? (Superonline kullanıyorum)

Geforce Now'un ücretsiz versiyonu bu konuda biraz sıkıntılı. Ben de 100 download, 30 upload alıyorum. Ücretsiz versiyonda aynı sorunu yaşarken aylık pakette böyle bir sorun yaşamamıştım. Ama aylık paketi şimdilik kaldırdılar.

Emin misiniz? Sırf fark olacakmı diye 100 e 100 yaptım interneti. DNS değiştirdim, modemi aç kapa yaptım hiçbir şey değişmedi. Eğer sizin dediğinz gibiyse abone olacağım.
Emin misiniz? Sırf fark olacakmı diye 100 e 100 yaptım interneti. DNS değiştirdim, modemi aç kapa yaptım hiçbir şey değişmedi. Eğer sizin dediğinz gibiyse abone olacağım.
Geforce Now'un ücretsiz versiyonu bu konuda biraz sıkıntılı. Ben de 100 download, 30 upload alıyorum. Ücretsiz versiyonda aynı sorunu yaşarken aylık pakette böyle bir sorun yaşamamıştım. Ama aylık paketi şimdilik kaldırdılar.
benden düşük internet hızını sahib arkadaşlarımın hepsi benden yüksek aldı

Son düzenleme:
Ben ne yaptıysam, hangi ayarı denediysem çözememiştim ücretsiz versiyonda. Arkadaşımla ortak alıp denedik ve öyle bir sorun oluşmamıştı. Sizde sorun olur mu bilemiyorum ama kendi deneyimim bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı