GeForce Now düşük Mbps sorunu

bartuhane

Hectopat
Daha fazla  
Benim internetim 35Mbps ve GeForce Now'da test yapınca 11 gözüküyor. Oyunlarda da bulanıklık oluyor yardımcı olabilir misiniz acaba?
Çözümü var mıdır?

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Benim internetim 35Mbps ve GeForce Now'da test yapınca 11 gözüküyor. Oyunlarda da bulanıklık oluyor yardımcı olabilir misiniz acaba?
Çözümü var mıdır?

Eki Görüntüle 624554Eki Görüntüle 624555

Aynı sorun bende de birebir var. Her şeyi denedim telefondan internet paylaşınca bu sınır kalkıyor ama ben 17-18 Mbps gördüm telefonla paket kaybı falanda düzeliyor internet sağlayıcınızı ve modeminizi öğrenebilir miyim?

Arkadaşlar bu sizinle alakalı değil. Hız testinde ping ve hız değerlerinizin düşük/yüksek çıkmasının sebebi hız testinde testi Türkiye'deki sunucular ile yapılması. Siz Geforce Now kullanırken size çok uzak bir sunucuya bağlanıyorsunuz o yüzden değerleriniz farklı çıkıyor. Tek çözüm Geforce Now sisteminin Türkiye'ye yakın bir yerlere ya da Türkiye'de sunucu açmasını beklemek.

Arkadaşlar bu sizinle alakalı değil. Hız testinde ping ve hız değerlerinizin düşük/yüksek çıkmasının sebebi hız testinde testi Türkiye'deki sunucular ile yapılması. Siz GeForce Now kullanırken size çok uzak bir sunucuya bağlanıyorsunuz o yüzden değerleriniz farklı çıkıyor. Tek çözüm GeForce Now sisteminin Türkiye'ye yakın bir yerlere ya da Türkiye'de sunucu açmasını beklemek.

Hayır bak şimdi modeme bağlıyken test 11 Mbps tarayıcıdan 33-34 Mbps hız aldım telefonun internetini bağladım tarayıcıdan 16-17 Mbps falan çıktı 4.5 g az çekiyor bizim evde GeForce Now'da denedim onda da 17 Mbps çıktı sıkıntı niye ise modeme bağlıyken oluyor.

Hayır bak şimdi modeme bağlıyken test 11 Mbps tarayıcıdan 33-34 Mbps hız aldım telefonun internetini bağladım tarayıcıdan 16-17 Mbps falan çıktı 4.5 g az çekiyor bizim evde GeForce Now'da denedim onda da 17 Mbps çıktı sıkıntı niye ise modeme bağlıyken oluyor.

Bence GeForce Now Founder almamız için düşük Mbps veriyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı