GeForce NOW Dying Light 2 açılmıyor

Alteargame

Hectopat
Daha fazla  
Dying Light 2 yükleniyor yazıyor ama açılmıyor. GeForce NOW üzerinden bir sürü oyun oynadım bu oyun açılmıyor.

dying light 2 açılmıyor.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında saçmalık değil. O 1 saat, GeForce NOW denemek, alınır alınmaz mı bakmak için. Türkiye'de her şeyde olduğu gibi bunu da istismar ettikleri için insanlar, 30Dk'ye düşürdüler. 30dk de kafi deneyimlemek için ayrıca.

Nedense deneme amaçlı olduğunu söylediğin hizmetin, paket ismi Basic ve ücretsiz paket olarak geçiyor, yani ücretsiz oynattığımız paketimizde, bu bu şartlar vardır yazıyor, deneme sürümü diye de bir şey yazmıyor?

Aslında saçmalık değil. O 1 saat, geforce now denemek, alınır alınmaz mı bakmak için. Türkiye'de her şeyde olduğu gibi bunu da istismar ettikleri için insanlar, 30dk'ye düşürdüler. 30dk de kafi deneyimlemek için ayrıca.
Hiç sanmıyorum o 1 saatin denemek için olduğunu. Dediğin gibi olsaydı günde 1 saate izin verirlerdi. Sınırsız şekilde izin vermezlerdi.

Dying Light 2 yükleniyor yazıyor ama açılmıyor. GeForce NOW üzerinden bir sürü oyun oynadım bu oyun açılmıyor.

Eki Görüntüle 1807657
Öncelikle merhaba Alteargame ☺️ GeForce NOW da Dying Light 2: Stay Human açılmama sebebi oyuna etkinlikle güncelleme gelmesi ve GeForce NOW'da entegre edilmemesi. Aynı sorunu bende alıyorum. Bizim yapabileceğimiz tek şey mail atıp beklemek işine yaramıştır umarım.

Geforcw Now'da açılmayan, bozuk bir oyun bulursanız eğer;
Sağ üst tarafta geri bildirim butonu var. Oradan geri bildirin. Bildiriminize şunları eklemeyi unutmayın:
Hangi oyun hangi platformda sorunlu.
Ve partner ile Geforce Now'u kullanıyor iseniz hangi partner olduğunu yazıp gönderin. En hızlısı bu oluyor.

1 haftadır böyleydi. Dying Light 2 açılmıyordu GeForce NOW'da. Bende düzeldi. Bugün giriyor artık. Sende de düzelmiş olması gerek.

1 haftadır böyleydi. Dying Light 2 açılmıyordu GeForce NOW'da. Bende düzeldi. Bugün giriyor artık. Sende de düzelmiş olması gerek.

4 gündür yok. 1 hafta değil. Cuma günü güncelleme geldi oyuna şimdi düzeldi ama.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı