GeForce Now error code 0xc0f1103f hatası

Bende de böyle bir sıkıntı var bilgisayar Dell N5040 2 GB RAM i3 M380 işlemcisi var ekran kartım Intel r HD Graphics model falan yok.
Ekran kartım destekliyor olması lazım aynı düzeylerde farkli bir PC'de denedim çalıştı.

Sistem sanirim 4 GB RAM istiyor.

Ben de aynı hatayı alıyorum ve bilgisayarım özellikleri
AMD Radeon HD 7450M
Intel Core i5 2430
4 GB RAM
Hep bu hatayı alıyorum bi' yardım eden var mı?

Dosya Ekleri

• error.png
    error.png
    110,7 KB · Görüntüleme: 51
  • sys.png
    sys.png
    8,3 KB · Görüntüleme: 56
Ben de aynı hatayı alıyorum ve bilgisayarım özellikleri.
AMD Radeon HD 7450M.
Intel Core i5 2430.
4 GB RAM.
Hep bu hatayı alıyorum bi' yardım eden var mı?

Aygıt yöneticisine girerek ekran bağdaştırıcıları kısmında, sanırım 2 adet ekran kartı gözükecek (!Sadece AMD ekran kartı gözüküyorsa dokunmayın ekran geri gelmez!) Birisi Intel diğeri AMD Radeon HD7450M. AMD kartınıza sağ tıklayın ve devre dışı bırak diyeceksiniz. Ekran gidip gelir korkmayın, Intel grafik kartına geçecektir ardından bağlantı kurabilirsiniz.

Aygıt yöneticisine girerek ekran bağdaştırıcıları kısmında, sanırım 2 adet ekran kartı gözükecek (!Sadece AMD ekran kartı gözüküyorsa dokunmayın ekran geri gelmez!) Birisi Intel diğeri AMD Radeon HD7450M. AMD kartınıza sağ tıklayın ve devre dışı bırak diyeceksiniz. Ekran gidip gelir korkmayın, Intel grafik kartına geçecektir ardından bağlantı kurabilirsiniz.

Tek ekran kartım var oda HD7450M.

Dosya Ekleri

• hahahahhahaha.png
    hahahahhahaha.png
    16,8 KB · Görüntüleme: 50
0x4010002 kodu ile hata mesajı alıyorum.
Bu hata mesajı, GeForce NOW uygulamasının GeForce NOW tarafından kullanılan video formatının kodunu çözebilen bir grafik işleme birimi (GPU) bulamadığı anlamına gelir.
GeForce NOW tarafından desteklenen GPU'lar hakkında bilgi için GeForce NOW sistem gereksinimlerine bakın.
Bilgisayarınızda hem entegre hem de ayrı bir GPU yüklüyse, varsayılan GPU'dan diğerine geçmek sorunu çözmenize yardımcı olabilir.
Bir NVIDIA GPU'nuz varsa, NVIDIA Kontrol Panelinde varsayılan GPU'yu yeniden atayabilirsiniz. Sağdaki menüden "3D ayarlarını yönet" i seçin ve ardından "Tercih edilen grafik işlemcisi" altındaki açılır menüden varsayılan GPU'yu seçin.
Başka bir üreticiye ait bir GPU'nuz varsa, varsayılan GPU'yu nasıl ayarlayacağınızı öğrenmek için onlarla iletişime geçin.
Çözünürlük 1920x1080'den yüksekse, bunu "Gelişmiş Ekran Ayarları" nda düşürebilirsiniz. Çözünürlük kelimesinin altındaki açılır menüden 1920x1080 veya daha düşük bir çözünürlük seçin.
Bu adımlar sorunu çözmezse, bilgisayarınız GeForce NOW için minimum sistem gereksinimlerini karşılamıyor demektir.
Diğer GPU'lar için destek eklemeye çalışıyoruz ve tamamlandığında sistem gereksinimlerini güncelleyeceğiz.

0x4010002 kodu ile hata mesajı alıyorum.
Bu hata mesajı, GeForce Now uygulamasının GeForce Now tarafından kullanılan video formatının kodunu çözebilen bir grafik işleme birimi (GPU) bulamadığı anlamına gelir.
GeForce Now tarafından desteklenen GPU'lar hakkında bilgi için GeForce Now sistem gereksinimlerine bakın.
Bilgisayarınızda hem entegre hem de ayrı bir GPU yüklüyse, varsayılan GPU'dan diğerine geçmek sorunu çözmenize yardımcı olabilir.
Bir NVIDIA GPU'nuz varsa, NVIDIA kontrol panelinde varsayılan GPU'yu yeniden atayabilirsiniz. Sağdaki menüden "3D ayarlarını yönet" i seçin ve ardından "tercih edilen grafik işlemcisi" altındaki açılır menüden varsayılan GPU'yu seçin.
Başka bir üreticiye ait bir GPU'nuz varsa, varsayılan GPU'yu nasıl ayarlayacağınızı öğrenmek için onlarla iletişime geçin.
Çözünürlük 1920x1080'den yüksekse, bunu "gelişmiş ekran ayarları" nda düşürebilirsiniz. Çözünürlük kelimesinin altındaki açılır menüden 1920x1080 veya daha düşük bir çözünürlük seçin.
Bu adımlar sorunu çözmezse, bilgisayarınız GeForce Now için minimum sistem gereksinimlerini karşılamıyor demektir.
Diğer GPU'lar için destek eklemeye çalışıyoruz ve tamamlandığında sistem gereksinimlerini güncelleyeceğiz.

Arkadaşlar sorunu çözdüm NVIDIA Google Chrome üzerinden oynama desteği getirmiş, bilgisayarı Chrome kaldıran herkes oynayabilir konu kilitlenebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı