GeForce NOW "etkin durumda üyeliğiniz yok" hatası

kenan360

Decapat
Arkadaşlar daha dün GeForce NOW'da NVIDIA sunucularında rahat bir şekilde oynarken şimdi oynayamıyorum, ne TV'den ne Android telefondan ne de PC'den hiçbir şekilde oynayamıyorum bana "etkin durumda üyeliğiniz yok" diyor. Oyna dediğimde hata veriyor gene üyeliğin yok diye. Bu neden oluyor? GAME+ sunucularında oynamak istemiyorum çünkü çok sıra oluyor bir de TV'de GAME+ oynanmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Acaba geçiçi bir problem mi bu?

Ekran görüntüsü 2021-08-06 101830.png

Daha önceden, bununla ilgili bir konular açılmış. Bu konularda ki çözümü deneyebilirsiniz.

Eğer önceden Avrupa sunucularında bedava üyelikle oynuyorduysanız bunun olması normal çünkü 5 Ağustos'tan itibaren bütün Avrupa'da bedava üyelik kullanan hesaplar Türkiye'deki GamePlus+ servisine aktarıldı. GamePlus+ sitesinden Basic üyelik (bedava) alırsanız sorun hallolur.

Eğer önceden Avrupa sunucularında bedava üyelikle oynuyorduysanız bunun olması normal çünkü 5 Ağustos'tan itibaren bütün Avrupa'da bedava üyelik kullanan hesaplar Türkiye'deki GamePlus+ servisine aktarıldı. GamePlus+ sitesinden Basic üyelik (bedava) alırsanız sorun hallolur.
Teşekkür ederim dostum, benim de aynı sorunum vardı.

Avrupa sunucuları Türkiye için kapatıldı. Bu yüzden Game+ üzerinden oynamak zorundasınız.

Eğer önceden Avrupa sunucularında bedava üyelikle oynuyorduysanız bunun olması normal çünkü 5 Ağustos'tan itibaren bütün Avrupa'da bedava üyelik kullanan hesaplar Türkiye'deki gameplus+ servisine aktarıldı. Gameplus+ sitesinden Basic üyelik (bedava) alırsanız sorun hallolur.

Hocam konu dışı olabilir ama bir şey sormam gerek. Bende Avrupa'da oynuyordum şimdi bölgenizde kullanılmıyor diyor Avrupa sunucusuna girmenin başka yolu var mı? VPN olur mu mesela?

Hocam konu dışı olabilir ama bir şey sormam gerek. Bende Avrupa'da oynuyordum şimdi bölgenizde kullanılmıyor diyor Avrupa sunucusuna girmenin başka yolu var mı? VPN olur mu mesela?

Bedava versiyonu kullanamazsınız ve paralı versiyonda da kartınızı da ki bakiye türü TL olduğu için GAME+'a atar gene.

Geri
Yukarı