GeForce NOW fiber internet pikselleşme yapıyor

• Konuyu başlatan U1vi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 322

U1vi

Centipat
Kek günü
Daha fazla  
Arkadaşlar download 90-110 civarı olmasına rağmen en iyi ayarlarda oynayamıyorum. Hem ayarları fulleyince pikselleşiyor hem gecikme oluyor bariz bir şekilde. Bu konuda ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
@U1vi ben 6 aylık aldım. Pişman oldum. Dün akşam epey sıra bekletiyordu, gecikmeler de vardı hafiften. Bir de GFN, görüntüyü sıkıştırıyor. Uzak çizimler çoğu zaman rahatsız edebilir.

@U1vi ben 6 aylık aldım. Pişman oldum. Dün akşam epey sıra bekletiyordu, gecikmeler de vardı hafiften. Bir de GFN, görüntüyü sıkıştırıyor. Uzak çizimler çoğu zaman rahatsız edebilir.

Evet uzak değil dibine bile bakınca gri bir çizgi oluyor o çizgiden sonrası bulanık oluyor bir ufak gecikme oluyor vs. bu sorunları çözemiyeceksem iade edebiliyor muyum? Etmemi tavsiye eder misin?

Evet uzak değil dibine bile bakınca gri bir çizgi oluyor o çizgiden sonrası bulanık oluyor bir ufak gecikme oluyor vs. bu sorunları çözemiyeceksem iade edebiliyor muyum? Etmemi tavsiye eder misin?
Ne yazık ki iade edilmiyor. Bende giriş seviye PC olsa gene de almam GFN'i ancak yok. Şimdilik kötünün iyisi. İleride xCloud, Boosteroid vs. TR'ye gelirse onlara geçilir.

Benim 1 Gbps internetim var ama BF5 veya BF1 oynanmıyor. Ne anlamı kaldı bilmiyorum.

Galiba 75 Mbps internetten sonrası önemsiz. Ben dün oynarken fark ettim bazı oyunlarda kalite ve tepkime çok daha iyi mesela Death Stranding oyunu sizde varsa bakabilirsiniz oyun hem grafikleri aşırı iyi 1080 de çok akıcı şekilde oynanıyor ama mesela Rust Cyberpunk gibi oyunlar kasabiliyor galiba sadece FPS oyunlarında bu sorun var TPS oyunları daha oynanabilir geldi ama pikselleşme neden oluyor hala anlamadım Death Stranding de pikselleşme olmuyor mesela kusursuz oynanıyor diyebilirim yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı