GeForce Now GAME+ Türkiye fiyatlarına değer mi?

Game+ fiyatına değer mi?

• Oy verenlerin toplamı
    128
Normalde NVIDIA 90 diye tutturmuş. Turkcell bu kadar indirmiş. Turkcell'lik bir durum söz konusu değil bence.
Çok, bu parayı her ay verebilecek kişinin, iyi sistemi vardır.

Ne alaka? Twitter'de NVIDIA cevap vermiş. Fiyatları Turkcell belirlemiş.
1615123242077.png

1615123254648.png

İlla GeForce NOW alınacaksa Avrupa'dan 5€'ya alınsın. Xcloud Türkiye'ye gelince o fiyatla burada tutunamazlar. 10.000 kişi alacaksa bu fiyattan 1000 kişi anca alır.

Tek akıllı sizsiniz zaten para benim istersem yırtar atarım. Adamlar bir hizmet getirmişler ülkeye zorla alacaksın diye bir şey yok paran yoksa oynama kardeşim. Adamlar şirket kar amacı var bu işte senin gibileri eğlendirmek için değil.

Tek akıllı sizsiniz zaten para benim istersem yırtar atarım. Adamlar bir hizmet getirmişler ülkeye zorla alacaksın diye bir şey yok paran yoksa oynama kardeşim. Adamlar şirket kar amacı var bu işte senin gibileri eğlendirmek için değil.
İyi misiniz acaba para sizin tamam ne yapmak istiyorsanız yapın burada bizler ülkemize yapılan fiyat haksızlığını konuşuyoruz sizin gibilerin bana sorarsanız böyle kaba bir üslupla gelip atar yapması tamamen fanboyluk. Kimse kimseye hakaret etmemiş derdiniz nedir tam olarak biz gayet güzel bir şekilde fiyatı eleştirip topluluk olarak birleşip almayacağız diyoruz siz ve sizin gibiler alsın bu Turkcell'in ve nvidia'nın haksız fiyat politikası gerçeğini değiştirmiyor.

Güncelleme:

Aldığımdan beri ne oynamak istesem bulamadım. Mafia, Crysis, Rockstar, Long Dark hiçbiri yok. Sebebi ise firmaların paragözlüğü. CP2077'yi ikinci kez bitirdim, Death Stranding'e geçiyorum.

Geri
Yukarı