Çözüldü GeForce NOW girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmirhanY58

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GeForce NOW'da oyna giremiyorum. Global hesapdayım. Oyna girmeye çalısıyom ve su hatayı alıyorum ' şu anda bölgenizde GeForce NOW kullanılamıyor '
Bu global GeForce NOW bir aralar Türkiye'de yasaklancaktı ama sonra vazgeçmişlerdi ne oldu?

Yapilan şey adaletsizlikten başka bir şey degil tamamen saçmalık ve haksızlıktır. Neden bu karar alındı o da bir garip umarım yakında karardan vaz geçerler. Eu serverları da 10 sıra beklerken TR de 100 sıra bekliyoruz, vpn le giriliyor ama vpn le ugrasmak zorunda kalmamız da ayrı bir saçmalık.

Kar etmek? Sen ücretsiz oynayınca adamların cebine para girmiyor. Onlar da bir nebze önlemek için bunu yaptılar diye düşünüyorum.
Evet muhtemelen o sebepten dolayı ama serverleri cidden çöp. Telefondan EU serverinde oynuyordum lag donma nerdeyse 0, ama TR serverinde sürekli donuyordu, kasiyordu. Ben bu yaptıkları şeyin de insanların TR serverine yöneleceğini pek sanmam. Vpn ile girip 10 sıra beklemek varken Türk milleti gidip Türkiye serverinde 30 dakika bekleyip 1 saat oyun oynamaz. Ki geforcenow un kendi forumundaki yorumlardan da GamePlus satın alanların bile memnun olmadığı bariz belli.

Evet muhtemelen o sebepten dolayı ama serverleri cidden çöp. Telefondan EU serverinde oynuyordum lag donma nerdeyse 0, ama TR serverinde sürekli donuyordu, kasiyordu. Ben bu yaptıkları şeyin de insanların TR serverine yöneleceğini pek sanmam. Vpn ile girip 10 sıra beklemek varken Türk milleti gidip Türkiye serverinde 30 dakika bekleyip 1 saat oyun oynamaz. Ki geforcenow un kendi forumundaki yorumlardan da GamePlus satın alanların bile memnun olmadığı bariz belli.
Buna katılıyorum. Şu an nasıldır bilmiyorum ama ben denediğimde TR serverleri EU'ya göre kötüydü bayağı.

Yeni konular

Geri
Yukarı