GeForce NOW görüntü çamur gibi

Mizli

Femtopat
Daha fazla  
GeForce NOW'dan herhangi bir oyuna girmek istesem bile ekran çamurlu oluyor bunun bir çözümü yok mu? Gerçekten çok sıkıldım.
Yaşadığım ve fotoğrafını yüklediğim Dying Light 2 oyunundan bir görsel.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    2,5 MB · Görüntüleme: 62
Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetin yavaştır , veya arkada kullanan uygulamalar vardır. Ben ilk çıktığı dönemde iki defa 3 er aylık paket almıştım 50 mbs hiç yetmiyordu oda hikayeli oyunlar oynadığım halde online değildi. Malesef reklam yapan ünlüler türkiyedeki ortalama internet hızından haberleri yok gibi geliyor bana. Beni istediğim zaman telefondan aynı pc oyununu oynamak cezbetmişti ama sonuç aynı senin gibi oldu. Not olarak intenet hızın iyiyse uygulamada görüntü kalite ayarını değiştirebiliyorsun onu dene

İnternetin yavaştır, veya arkada kullanan uygulamalar vardır. Ben ilk çıktığı dönemde iki defa 3'er aylık paket almıştım 50 Mbps hiç yetmiyordu oda hikayeli oyunlar oynadığım halde Online değildi. Maalesef reklam yapan ünlüler Türkiye'deki ortalama internet hızından haberleri yok gibi geliyor bana. Beni istediğim zaman telefondan aynı PC oyununu oynamak cezbetmişti ama sonuç aynı senin gibi oldu. Not olarak internet hızın iyiyse uygulamada görüntü kalite ayarını değiştirebiliyorsun onu dene.

Uygulama tarama yaptığında internetim çok yetersiz gözükmüyor mesela gerekli 50 ise 37 40 arasi çıkıyor ve arkada açık olan uygulama yok
Kalite ayarlarını kaç kez değiştirdim anlatamam.
Daha dün güzeldi şimdi ise kötü.
Tekrar deneyeceğim umarım sorun çözülür.

Aynı sorun bende de mevcut. Dünden beri oyunlarda görüntü çamur ötesi internet hızım gayet iyi hiçbir sıkıntı yok. GFN mail attım sorun sizde diye bir çözümde üretmediler bu şekilde şu an birçok insan mağdur durumda. Her zaman bu net hızıyla kullandığım sistem bir anda bu hale gelmesi çok garip ve çözümü bulunamıyor.

WhatsApp Image 2023-12-07 at 11.08.59.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de mevcut. Dünden beri oyunlarda görüntü çamur ötesi internet hızım gayet iyi hiçbir sıkıntı yok. GFN mail attım sorun sizde diye bir çözümde üretmediler bu şekilde şu an birçok insan mağdur durumda. Her zaman bu net hızıyla kullandığım sistem bir anda bu hale gelmesi çok garip ve çözümü bulunamıyor.

Eki Görüntüle 2044107

Evet benim de bir anda oldu umarım serverlarla alakalıdır diyeceğim ama herkeste yok.
Umarım çözülür mağdur durumdayız.

GeForce NOW'dan herhangi bir oyuna girmek istesem bile ekran çamurlu oluyor bunun bir çözümü yok mu? Gerçekten çok sıkıldım.
Yaşadığım ve fotoğrafını yüklediğim Dying Light 2 oyunundan bir görsel.

Bir süre önce aynı sorunu ben de yaşadım. İnternet paketim 50Mbps 5GHz Wi-Fi ile kullanıyorum. Ayarlar kısmından sunucu konumunu otomatiğe aldığımda büyük ölçüde düzelmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı