Çözüldü GeForce Now hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

fthdgc

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar. GeForce Now'ın uygulamasında ve kendi sitesinde hata oluştu uyarısı alıyorum ne yapabilirim? Attım iki fotoğrafı da. Hesap açtım ama uygulamada hesabı bağlama olayı da bozuk :D İlginç bir durum, nette de pek bir şey bulamadım ya da doğru aramadım.

fdsdvx.PNG

dsfsd.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İyi akşamlar. GeForce Now'ın uygulamasında ve kendi sitesinde hata oluştu uyarısı alıyorum ne yapabilirim? Attım iki fotoğrafı da. Hesap açtım ama uygulamada hesabı bağlama olayı da bozuk :D İlginç bir durum, nette de pek bir şey bulamadım ya da doğru aramadım.

Eki Görüntüle 844790

Eki Görüntüle 844785
Çok eskiden açmışım konuyu. Sorunu müşteri hizmetlerini arayıp güvenlik duvarını kaldırarak çözdüm.

Eki Görüntüle 844790

Eki Görüntüle 844785
Çok eskiden açmışım konuyu. Sorunu müşteri hizmetlerini arayıp güvenlik duvarını kaldırarak çözdüm.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı