GeForce NOW hikayeli oyunlarda sıkıntı yaratır mı?

437935

Hectopat
Makaleler
1
Hikayeli oyunlar alacağım Witcher 2,3 gibi. Bilgisayarım kaldırmadığı için GeForce NOW'dan oynamayı planlıyorum. Sıkıntı yaratır mı? Avrupa sunucularında oynuyorum ve belirli saatlerde kişi sayısı az olduğundan hemen giriyor oyuna. Sizce sıkıntı yaratır mı? Bir müddet sonra bayar mı? İnternetim gayet yeterli.

Hikayeli oyunlar alacağım Witcher 2,3 gibi. Bilgisayarım kaldırmadığı için GeForce NOW'dan oynamayı planlıyorum. Sıkıntı yaratır mı? Avrupa sunucularında oynuyorum ve belirli saatlerde kişi sayısı az olduğundan hemen giriyor oyuna. Sizce sıkıntı yaratır mı? Bir müddet sonra bayar mı? İnternetim gayet yeterli.

Yaratmaz.

İnternetiniz yeterli ise hiçbir problem yaşamadan oynarsınız diye düşünüyorum.

Abonelik almayacaksınız anladığım kadarıyla. Sabah çok erken saatlerde sıra çok olmuyor ama akşama doğru 400-500 kişilik sıralarla karşılaşabilirsiniz yani çok uzun süreler beklersiniz.

Satın alabiliyorsanız sorun yaratmaz ben şahsen alamıyorum 1 aydır tükendi olarak gözüküyor.

edit: Eksik okumuşum zaten sahipmişsiniz herhangi bir problem yaratmayacaktır ben çok akıcı bir şekilde oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı