GeForce NOW için 4K TV önerisi

Cloren

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar görseldeki GeForce NOW Avrupa founders Ultimate üyelik kullanıyorum. Şu an PC'de 1080p 240Hz oynatıyor. 4K ise 120Hz destekliyor ama ben 4K 120Hz TV'lere baktim en ucuzu 17k bütçemi aşıyor bu nedenle 50 inç civarlarında 4K 60Hz bir TV almak istiyorum. Sadece oyun için değil film vesaire içinde kullanacağım. Ne alabilirim şimdiden teşekkürler. Bütçe: Max 9000.

Dosya Ekleri

• 20230407_215910.jpg
    20230407_215910.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 30
Ufak bir hatırlatma Televizyon ile Monitör arasında giriş gecikmesi farkı büyük bu yüzden görüntü aktarırken pingli gelmemesi için ona göre bir model seçmeniz faydanıza olacaktır ki sonradan hayal kırıklığı yaşanmasın.

Evet, ucuz bir alet alırsan input lagdan ve benzeri sorunlar nedeniyle hiç bir şey yapamazsın.

Ufak bir hatırlatma Televizyon ile Monitör arasında giriş gecikmesi farkı büyük bu yüzden görüntü aktarırken pingli gelmemesi için ona göre bir model seçmeniz faydanıza olacaktır ki sonradan hayal kırıklığı yaşanmasın.
Evet, ucuz bir alet alırsan input lagdan ve benzeri sorunlar nedeniyle hiç bir şey yapamazsın.
Peki android,google,smart hangisini almam lazm işletim sistemi olarak uygulama yuklenebilir olacak.

Geri
Yukarı