GeForce Now için ekran kartı önerisi

Ben i5 3330'un dahili HD 2500 GPU'su ile bile rahatça oynamıştım. 2. El HD 5450 alıp Geforce NOW kullanabilirsin.
Ekran kartına gerek yok. Onboard GPU'lu bilgisayarda bile çalışır.
Hocam HD4000 bile yeter. Onun dışında GT 730 alabilirsiniz.

Yani atıyorum çoğu oyunu geforce now üzerinden oynayacağım ancak LoL gibi oyunları da kasmadan oynamak istiyorum.

Eğer GeForce Now üzerinden devam edecekseniz, iyi bir karta ihtiyacınız yok. GeForce Now, sistem özelliklerinden çok interneti hedef alıyor. Zaten bu amaçla geliştirildi. LoL için iyi bir karta ihtiyacınız yok. Onboard yeterli olur diye düşünüyorum.

Böyle bir şeyin olduğunu bilmiyordum, HD 2500 ile rahatça Witcher 3 oynayabiliyordum. Şu anda HD 4600 ile AC Syndicate oynuyorum.

Windows için GeForce Now sistem gereksinimleri​

• 64 bit Windows 7 ve üzeri (32 bit işletim sistemleri desteklenmiyor)
  • Çift çekirdekli ve en az 2.0 GHz hızında işlemci
  • 4 GB RAM bellek
  • DirectX 11 desteği bulunan ekran kartı
  • NVIDIA GeForce 600 ve üzeri
  • AMD Radeon HD 3000 ve üzeri
  • Intel HD Graphics 2000 ve üzeri
Öte yandan NVIDIA GeForce GTX 880m, 870m, 860m, 850m, 840m, 830m, 820m, and 800m ekran kartlarının desteklenmediği bildirildi.

Arkadaşlar bir çoğunuzun mesajımı okumadığını farkediyorum. Ben oyunlarımı geforce now üzerinden oynayacağımı ve internetimin yeterli olduğunu belirttim. Ben de biliyorum sadece ekrana görüntü veren bir ekran kartının yeterli olacağını ancak LoL, CSGO gibi oyunları da geforce now üzerinden değil bilgisayardan oynamak isterim.

Arkadaşlar birçoğunuzun mesajımı okumadığını farkediyorum. Ben oyunlarımı GeForce Now üzerinden oynayacağımı ve internetimin yeterli olduğunu belirttim. Ben de biliyorum sadece ekrana görüntü veren bir ekran kartının yeterli olacağını ancak LoL, CS:GO gibi oyunları da GeForce Now üzerinden değil bilgisayardan oynamak isterim.

CS:GO sistem gereksinimleri minimum
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo e6600.
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce 7300 GT.
  • Bellek: 2 GB RAM.
  • İşletim sistemi: Windows® 7/Vista/XP.
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan.

3 GHz çift çekirdekli işlemci, 2 GB RAM, 16 GB boş sabit disk alanı, NVIDIA GeForce 8800 veya AMD Radeon HD 5670 ya da eşdeğeri ekran kartı, DirectX v9.0C veya daha üst sürüm desteği, en güncel service pack kurulu LoL sistem gereksinimleri arasındadır.

Arkadaşlar bir çoğunuzun mesajımı okumadığını farkediyorum. Ben oyunlarımı geforce now üzerinden oynayacağımı ve internetimin yeterli olduğunu belirttim. Ben de biliyorum sadece ekrana görüntü veren bir ekran kartının yeterli olacağını ancak LoL, CSGO gibi oyunları da geforce now üzerinden değil bilgisayardan oynamak isterim.
Konuyu LOL üzerinden açmamışsınız. Girişte, Geforce NOW deyip, arada LOL de oynarım diyorsunuz. Bir zahmet konu başlığında LOL sorun ya da LOL'ün sitesinden gereksinimlere bakın.
Basit oyun ne demek bir kere. Nereye çeksen oraya gider.
Konuyu düzgün açmadan, insanların yanlış okuduğunu iddia etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı