GeForce NOW için internet hızı yeterli mi?

Ben bu tür servislerin (Boosteroid vs.) Rekabetçi oyunlarda pek zevk vereceğini düşünmüyorum. Yine de denemek sizin elinizde.

Denemiştim daha önce 5 dk sorun olmadı sonra birz kalite düştü ama CS 2 4.3 çözünürlükte oynayacağım için sorun olmaz herhalde.

Denedikten sonra karar verin hocam.

BF1 deneyeceğim şimdi ama 60 kişi var sırada😐

Ben bu tür servislerin (Boosteroid vs.) Rekabetçi oyunlarda pek zevk vereceğini düşünmüyorum. Yine de denemek sizin elinizde.

Bir de hocam 360 gamepadi bağlayabilir miyim?

Denemiştim daha önce 5 dk sorun olmadı sonra birz kalite düştü ama CS 2 4.3 çözünürlükte oynayacağım için sorun olmaz herhalde.

BF1 deneyeceğim şimdi ama 60 kişi var sırada😐

Bir de hocam 360 gamepadi bağlayabilir miyim?
Desteklerse algılar zaten hocam. Bağlayabilirsiniz.

Bu internet hızım. GeForce NOW için yeterli mi? 1080p 60 FPS oyun oynayacağım. CS 2 BF 1 falan.

Eki Görüntüle 2174815
23,5 Mb İnternet'e sahibim cs2'de az çok maçlar atabiliyorum sizin internetiniz yetip artıcaktır

Peki bu internet hızına sahibim GeForce NOW alınır mı?
Oynamak istediğiniz oyunları karşılıyorsa alınır hocam ayrıca geforce now'u tarayıcı üzerinden bile oynayabiliyorsunuz çok büyük hizmet bence

Peki bu internet hızına sahibim GeForce NOW alınır mı?
Alıp almamak size kalmış ama bence değmez.
Diyelim ki hoşunuza gitti ve üyelik satın almaya karar verdiniz ve ayda 340₺ ödemeye başladınız. Senede yaklaşık 4000₺ ediyor ve işin sonunda ortada bir şeyde yoktur.
Bir süre kullandıktan sonra anlarsınız zaten, sürekli kullanılcak bir teknoloji değil diye düşünüyorum ben.
Onun yerine internet cafe'de oynayın en kötü yada CS2 oynamak istiyordunuz herhalde. Onu akıcı bir şekilde oynatacak bir sistem toplarız 4000₺ gibi bir bütçeye. Sadece kasa için. ( Bu bütçe gayet yeterli CS2'yi açması için ve diğer orta seviyede oyunlarıda açacaktır)
Ve daha mantıklı bence bu şekilde hemde kullanmanız için bir ücret vermenizde gerek kalmaz kendinize özel sisteminiz olur.

Alıp almamak size kalmış ama bence değmez.
Diyelim ki hoşunuza gitti ve üyelik satın almaya karar verdiniz ve ayda 340₺ ödemeye başladınız. Senede yaklaşık 4000₺ ediyor ve işin sonunda ortada bir şeyde yoktur.
Bir süre kullandıktan sonra anlarsınız zaten, sürekli kullanılacak bir teknoloji değil diye düşünüyorum ben.
Onun yerine internet Kafe'de oynayın en kötü ya da CS2 oynamak istiyordunuz herhalde. Onu akıcı bir şekilde oynatacak bir sistem toplarız 4000₺ gibi bir bütçeye. Sadece kasa için. ( bu bütçe gayet yeterli CS2'yi açması için ve diğer orta seviyede oyunları da açacaktır)
Ve daha mantıklı bence bu şekilde hem de kullanmanız için bir ücret vermenizde gerek kalmaz kendinize özel sisteminiz olur.

Yok 1 2 ay kullanacağım yazın para biriktirirsem GTX 970 almayı düşünüyorum yani 1 2 ay kulllanacağım.

Hocam alacaksanız GTX970 almayın derim. Daha üst modellere yönelebilirsiniz.

İşlemcim i3 3200 hangi ekran kartını önerirsin bu işlemciye.

Eğer kablolu ve başkaları kullanmıyorsa yeter ama dediğiniz oyunlar çok tepki gerektiren oyunlar GeForce NOW'da performanslı olmazlar. Ücretsiz versiyonuyla deneyin tatmin olursanız alın.
Kablolu Ama Ailem Wifi Kullanıyor Problem Yaratırmı Çok

Geri
Yukarı