GeForce Now için kablolu internet şart mı?

183206

Megapat
Makaleler
1
Kardeşimin 10 yıllık bir laptopu var, kendisine GeForce Now alsam evimizdeki 100 Mbps internetimize kablosuz bir şekilde bağlanarak ağız tadıyla oyun oynayabilir mi?
İnternet hızımız yeterli ancak kablosuz olarak bağlanıyor olması oyun oynamasını çok engeller mi?

Modemin kalitesine göre değişecek bir şey bu. Modemin ne kadar yakın olduğuna göre de değişir. Burada pek bir şey dememiz doğru olmaz. Deneyip görmeniz daha iyi olur. Tek diyebileceğim şey asla kablolu kadar stabil olmayacağı. Ama modeminiz kötü bir modem değilse ve modemle aynı odada-yakında oyun oynuyorsanız bir sıkıntı olacağını sanmam.

Son düzenleme:
@DerratiX Modemle aynı odada değil. Arasında duvar var. Modem TTNET ZyXEL.
Şundan.
1652734732716.png

Hocam bu konuda biz ne desek yetersiz kalır. Bağlantı, sinyal kalitesinden tutun da odanızın duvarının kalınlığına kadar pek çok şeyden etkileniyor. Denemeden bilmek çok zor.

GFN hic deneyimlemedim ama bazen xbox remote oynuyorum kablolu veya 5ghz baglantı oneriyor 5ghz da problem olacagını zannetmıyorum
@DerratiX Modemle aynı odada değil. Arasında duvar var. Modem TTNET ZyXEL.
Şundan.
Eki Görüntüle 1390091
Bu modemde 5ghz bandı yok imkan varsa kablolu olarak deneyin bi laptop veya masaüstünden sıkıntı olmazsa dual band bir modemle oynayabilirsiniz.

Aradaki duvarda kolon yoksa sıkıntı olacagını dusunmuyorum.

Peki arkadaşlar sistemi GeForce Now için yeterli mi?

CPU: Intel Core i5 CPU M430 2.27 GHz
RAM: 4 GB
GPU: Nvidia GeForce 310M

Peki arkadaşlar sistemi GeForce Now için yeterli mi?

CPU: Intel Core i5 CPU M430 2.27 GHz
RAM: 4 GB
GPU: Nvidia GeForce 310M
Ilk çıktığında DX11 destekli gpularda çalışıyordu sizin ekran kartınız DX 10.1 ama millet telefonlarda mi sticklerle falan oynuyor ucretsiz uyelikle bi deneyin derim ayrıca o laptopın da wireless tarafında 5ghz desteklediğini sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı