GeForce NOW için sistem önerisi

Ben size paranız var ya da yok demiyorum. İmkan varken neden GFN yerine Vega 8 ile oynuyorsunuz onu söylüyorum. Konu sahibi arkadaş GFN için bir PC alacakmış, APU alması günlük işlerde de kullanması için çok daha mantıklı. 3000₺'ye APU alıp aylık 75₺ vererek 15bin 20bin ₺'lik bilgisayar performansı alacak. Siz şimdi neden benim param yok paşalar gibi 3 FPS oynarım dediniz anlamadım. Size de tavsiyem imkanınız varsa GFN kullanmanız. 3 yıllık 2700₺'ye denk geliyor. Kampanyalı fiyatlarla daha da ucuz olabiliyor.

Ona aylık para ödeyemem ve üstüne her yerde internet olmuyor, o da var.
Cloud Gaming o kadar da zevkli değil TR gibi berbat internete sahip bir ülkede.
Ve ben de ne halt yediğimi bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@KaanEL doğru Türkiye'de temeli internet olan bir hizmet biraz sıkıntı. Ama 20 Mbps+ internet yetiyor. 50-100 Mbps interneti olan kişiler için GFN gayet sıkıntısız oluyor. İyi bir 5.0 GHz destekli modemle kablosuz da oynanabiliyor. Ama mobil veri ile sıkıntı, hiç stabil olmuyor mobil veri.

@KaanEL doğru Türkiye'de temeli internet olan bir hizmet biraz sıkıntı. Ama 20 Mbps+ internet yetiyor. 50-100 Mbps interneti olan kişiler için GFN gayet sıkıntısız oluyor. İyi bir 5.0 GHz destekli modemle kablosuz da oynanabiliyor. Ama mobil veri ile sıkıntı, hiç stabil olmuyor mobil veri.

Bende 50Mbps var.
Hem internet problemleri, hem de internet olmadığı zamanlar bayağı dert oluyordu o yüzden Cloud sistemini fazla sevmiyorum.

Hocam dikkat etmeniz gerekenler şunlar:
-SSD'li olması.
-İşlemcisi hızlı açılıp, hızlı kapanma, donma yapmaması için bir tık iyi olması.
-Wi-Fi ile bağlancaksanız son teknoloji Wi-Fi kullanması gerekiyor.
-Ethernet kullanacaksanız Ethernet girişli olması.
-Kaliteli bir ekrana sahip olması.
-Kaliteli bir klavyeye sahip olması.

Geri
Yukarı