GeForce NOW ile Rainbow Six: Siege'e girilmiyor

jingletakan07

Hectopat
Arkadaşlar merhaba.

Ben Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununu GeForce NOW ile uzun zamandır sıkıntısız bir şekilde oynayabiliyordum ama bugün gelen yeni yama ile birlikte artık oyuna giremiyorum. Epic Games ile girmeye çalıştığımda yeni yama 32 GB olmasına rağmen sadece 2.5 GB indiriyor ve kalanını indirmeyip direkt oyuna giriyor. İndirmediği için oyunu da oynayamıyorum. Ubisoft Connect kullanmaya çalışınca da oyun hiçbir şekilde güncelleme yapmıyor ve hata kodu bile vermeden oyunu kapatıp beni atıyor. Acaba aranızda aynı problemi yaşayan veya çözümünü bilen var mıdır? Bu arada Türkiye'deki sunucuları kullanıyorum, 3 aylık paket aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme yeni geldi daha bir saat bile olmadı belki. GeForce Now ile entegre ederler yakında.
Hocam güncellemeden dolayı. Bende de öyle.
Bildiğiniz gibi yeni sezon geldi bugün.
Bildiğim kadarıyla güncelleme gelen oyunlarda kendimiz girip güncellemeyi yapabiliyoruz. Bu sefer yapamamış olmamız bana biraz garip geldi.
1615907914686.png

Hocam belki de düzeltme yapıyorlardır. Bende 3 aylık paket almıştım inşallah düzelir diyelim. :)
Düzelince yazarsanız sevinirim. 😅
Umarım bugün düzeltilir. Bizim arkadaşlarla girecektim ama işte durum böyle.
Hocam belki de düzeltme yapıyorlardır. Bende 3 aylık paket almıştım inşallah düzelir diyelim. :)
Düzelince yazarsanız sevinirim. 😅
Düzeltilmiş.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı