GeForce Now Rainbow Six Siege uPlay sorunu

AXSENS

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar, benim bilgisayarım biraz kötü. İnternetimiz fena değil. O yüzden GeForce Now indirdim. GeForce Now'dan Rainbow Six Siege oynayayım dedim, uPlay hesabı istiyor. Ben oyunu Steam üzerinden almıştım ve uPlay hesabı olmadan oyuna girebiliyordum. GeForce Now'da ise sadece uPlay hesabı istiyor, Steam'den de giriş yapamıyorum. Yardım edebilecek var mı?

Ben oyunu Steam üzerinden almıştım ve uPlay hesabı olmadan oyuna girebiliyordum.
Steam'den almış olsanız bile, Steam'in verdiği kodu Uplay üzerinden etkinleştirmeniz gerekiyor. Kısaca oyunu Uplay hesabı olmadan oynayamazsınız.

Sorununuza gelecek olursak GeForce Now'a Uplay hesabınızı bağlarsanız problem ortadan kalkar.

Merhabalar, benim bilgisayarım biraz kötü. İnternetimiz fena değil. O yüzden GeForce Now indirdim. GeForce Now'dan Rainbow Six Siege oynayayım dedim, uPlay hesabı istiyor. Ben oyunu Steam üzerinden almıştım ve uPlay hesabı olmadan oyuna girebiliyordum. GeForce Now'da ise sadece uPlay hesabı istiyor, Steam'den de giriş yapamıyorum. Yardım edebilecek var mı?
Orada üç nokta var. Oraya tıklayınca Ubisoft Connect, Epic Gamesi Steam yazar. Oradan Steam'e tıklayıp giriş yapın.

Ben daha dün oynarken bir daha girmek istediğimde bu oyuna sahip değilsiniz gibi bir hata verdi Ubisoft Connect ekranı ile birlikte. Çok fazla şey denedim. Ubisoft ile açmayı denedim olmadı. Steam ile giriş yapıyordum normalde oyuna. Kaldım böyle.
Geforce now ın ayarlarından steam hesabını senkronize edebilirsin . Ayarlara girince en sağ üstte

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı