GeForce NOW ile Xbox'ta oyun oynanır mı?

GeForce NOW ile Game Pass'te oyun oynayabilirmiyim?
Bazı oyunları oynarsınız. Desteği var fakat bütün game pass oyunlarını oynayamıyorsunuz. Eğer üyeliğiniz Xbox Game Pass Ultimate ise Xbox Cloud Gaming ile de oynayabilirsiniz xbox oyunlarını.Fakat tek sıkıntısı vpn ile girilmesi.

VPN ile girmek zorunlumu?
Evet fakat binlerce konu ve videoları var. Ben 20 mbps internet ile akıcı bir şekilde oynuyorum. Bir de gamepadınız olması lazım oyunları oynayabilmeniz için. Fakat klavyeyle oynayabilmek için bir program da vardı. İsterseniz yardımcı olurum.

Evet fakat binlerce konu ve videoları var. Ben 20 Mbps internet ile akıcı bir şekilde oynuyorum. Bir de gamepadınız olması lazım oyunları oynayabilmeniz için. Fakat klavyeyle oynayabilmek için bir program da vardı. İsterseniz yardımcı olurum.

Ben klavye ile oynayacağım nasıl yapmam gerekiyor bir de VPN işini nasıl yapacağım fazla bilgim yok bu konularda.

Ben klavye ile oynayacağım nasıl yapmam gerekiyor bir de VPN işini nasıl yapacağım fazla bilgim yok bu konularda.
Bu eklentiyi tarayıcınıza indirip bölgeyi Germany veya United States ayarlayıp Connect butonuna basın.
Xbox Cloud Gaming (Beta) on Xbox.com adresine girin. Hesabınızda oturum açın. Zaten halihazırda oturum açıksa oturum açılmış halde olur. Ve başarıyla Xbox Cloud Gaming'e girdiniz.
Klavye mevzusunda ise bu konu yardımcı olur.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Geri
Yukarı