GeForce NOW internet bit hızım ne kadar olmalı?

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. GeForce NOW'da bit hızını kaç olarak ayarlamam gerek sizce? Bu arada GeForce NOW EU'dan oynuyorum.
  • 75Mbps download
  • 8-14 arası Upload'ım bulunuyor.

Gayet yeterli. Ben 35 MBPS internet ile dalgalanma olmaz ise stabil oynayabiliyordum. 75 hızdan bahsediyorsun rahatlıkla oynarsın.

Gayet yeterli. Ben 35 Mbps internet ile dalgalanma olmaz ise stabil oynayabiliyordum. 75 hızdan bahsediyorsun rahatlıkla oynarsın.

35 yeterli mi sence bit hızı için CS:GO ETS 2 tarzı oynadığım oyunlar. Normalde GeForce NOW Türkiye'deki ayarlarımı geçiririm ama şimdi EU'dan oynadığım için ping değerleri biraz daha yüksek. O yüzden sordum.

35 yeterli mi sence bit hızı için CS:GO ETS 2 tarzı oynadığım oyunlar. Normalde GeForce NOW Türkiye'deki ayarlarımı geçiririm ama şimdi EU'dan oynadığım için ping değerleri biraz daha yüksek. O yüzden sordum.
Hız yeterli olur ama pingin biraz yüksek olur.

Girip kendin denemen en mantıklısı olur. Çünkü kişiden kişiye bölgeden bölgeye çok değişiyor sonuçlar. Zaten yarım saatlik ücretsiz kısmı var. Sıra bekleyip deneyin derim.

Amerika merkez üzerinden oynayacağım bu arada. EU'da 144 kişi vardı 20 kişi falan var Amerika'da.
Amerika'da çok gecikme olur sanırm.

Merhaba. GeForce NOW'da bit hızını kaç olarak ayarlamam gerek sizce? Bu arada GeForce NOW EU'dan oynuyorum.
  • 75Mbps download
  • 8-14 arası Upload'ım bulunuyor.

Ben köyde 22 Mbps download 5 Mbps upload ile gayet tatmin edici şekilde oynuyorum :)

TR serverından oynuyorum ben.

Girip kendin denemen en mantıklısı olur. Çünkü kişiden kişiye bölgeden bölgeye çok değişiyor sonuçlar. Zaten yarım saatlik ücretsiz kısmı var. Sıra bekleyip deneyin derim.

Amerika'da çok gecikme olur sanırm.

Bugün ETS 2 ve CS oynadım GFN'nin bana özel ayarladığı ayarlarda ve hiç gecikme yaşamadım. Deneyeceğim şimdi yine CS oynayacağım.

Geri
Yukarı