GeForce NOW istikrarsız bağlantı problemi

Nuxas

Femtopat
Daha fazla  
4.png

Her test yaptığımda değerler oldukça iyi çıkıyor fakat oyuna girdiğimde istikrarsız bağlantı hatası alıyorum ve oyunum arada sanki 240p bir video gibi piksel piksel oluyor ayrıca internette araştırdığım zaman 30 Mbps hız ile bile gayet net görüntü alabilen kişiler gördüm. Kablo ile bağlanıyorum ve evde çok kişi kullanmıyor mail atıyorum GAME+'a ama herhangi bir destek göremedim 1 haftadır kısacası kötü görüntü ile gram zevk alamıyorum buna bir çözüm bulan varsa lütfen yazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 932622

Her test yaptığımda değerler oldukça iyi çıkıyor fakat oyuna girdiğimde istikrarsız bağlantı hatası alıyorum ve oyunum arada sanki 240p bir video gibi piksel piksel oluyor ayrıca internette araştırdığım zaman 30 Mbps hız ile bile gayet net görüntü alabilen kişiler gördüm. Kablo ile bağlanıyorum ve evde çok kişi kullanmıyor mail atıyorum GAME+'a ama herhangi bir destek göremedim 1 haftadır kısacası kötü görüntü ile gram zevk alamıyorum buna bir çözüm bulan varsa lütfen yazsın.
Ayarlar ne durumda bir resim atar mısınız ayar kısmının.

Eki Görüntüle 932635

Ayarlar bu şekilde ama birçok ayarı denedim Mbps'yi düşürdüm çözünürlüğü düşürdüm hatta 30 FPS yaptım ama sonuç hep aynı.
Normalde ayarlar canavar gibi hiçbir problem olmaması lazım hocam vsync'i kapatıp deneyebilirsiniz istiyorsanız 1600*900 ekran modunda bir deneme yapın muhtemelen gfn sunucularında problem var diye düşünüyorum.

100Mbit internet ile bende aynı durumu yaşamaktayım. 1 hafta önce normaldi. Son günlerde 240p oyun oynuyorum.

Sanırım bizim ile ilgili değil o zaman ama anlamadığım düşük hız alan ve cidden görüntüde sorun yaşamayan insanlar var bir YouTube videosunda 30Mbps hız ile High ayarlarda Cyberpunk videosu görmüştüm ve görüntü hep netti, peki sende istikrarsız bağlantı işareti çıkıyor mu?
Normalde ayarlar canavar gibi hiçbir problem olmaması lazım hocam V-Sync'i kapatıp deneyebilirsiniz istiyorsanız 1600*900 ekran modunda bir deneme yapın muhtemelen GFN sunucularında problem var diye düşünüyorum.

1600 900 denememiştim onu da deniyeyim, maalesef ya aldığımdan beri böyle sadece geçen gece saat 3 4 gibi güzel görüntüde oynayabildim...

Sanırım bizim ile ilgili değil o zaman ama anlamadığım düşük hız alan ve cidden görüntüde sorun yaşamayan insanlar var bir YouTube videosunda 30Mbps hız ile High ayarlarda Cyberpunk videosu görmüştüm ve görüntü hep netti, peki sende istikrarsız bağlantı işareti çıkıyor mu?
Bazen çıkıyor bazen çıkmıyor.

50 Mbit internet kullanıyorum, ben de aynı sorunu yaşıyorum. Dün aldım GeForce NOW'u, pişman oldum. Umarım düzeltirler. Türkiye sunucusu hayal kırıklığı yaşattı.

Şu anda eskisine göre düzelmiş gibi ama yine de insan biraz stabil şekilde net görüntü almak istiyor görüntü bir güzel oluyor bir pikselli hatta oyun pikselli olduğu zamanlarda oyunu aşağı alıp 2 dakika sonra açtığımda görüntü 1 2 dakikalığına gerçekten net oluyor sonrası yine malum... Gerçekten garip ya umarım bu sorunlar düzelir...
Şimdi de sıra bekletmeye başladılar Premium olsak bile 2 kere yaklaşık 120 kişilik sıra bekledim düzeltilmesi gereken çok şey var gerçekten.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı