GeForce NOW kasıyor

Genelde akşam 5-6 gibi giriyorum. Şu an pek fazla kullanan yoktur büyük ihtimalle, 5-10 dakika kullanıp dönüş yapacağım.

Az önce denedim, akşam saatlerindeki kadar takılma yok sadece 1-2 kere takılma oldu. Fakat yine de bu internetle bile (ki malum Türkiye'deyiz çoğu kişinin interneti kötü, tahminimce 5-10 yıl bile geçse biz bu sistemi doğru düzgün kullanamayacağız) bu kadar hizmet alabiliyorsak GeForce NOW 75TL vermeye değmez, Avrupa'dan buraya geçtiğim için indirimim olmasa kullanmazdım şahsen.

Şu an Türkiye'de sadece 1 tane server açık ondan böyle şeyler olabilir. Yakında istanbula 2. bir server açıcaklarmış o zaman güzel bir deneyim sunmaya başlar diye tahmin ediyorum GeForce NOW.

Şu an 1 Türkiye'de sadece 1 tane server açık ondan böyle şeyler olabilir. Yakında istanbula 2. bir server açıcaklarmış o zaman güzel bir deneyim sunmaya başlar diye tahmin ediyorum GeForce NOW.

Güzel olur 2. bir sunucu fakat yine de bu altyapı sorunları giderilmediği sürece Türkiye de pek bir oyun hizmeti beklememek gerek.

Güzel olur 2. bir sunucu fakat yine de bu altyapı sorunları giderilmediği sürece Türkiye de pek bir oyun hizmeti beklememek gerek.

Sormak istedim de siz sanırım Superonline'ın 200Mbps paketini kullanıyorsunuz. Eğer onu kullanıyorsanız nasıl hizmet alıyorsunuz memnun musunuz? Yakında bende geçebilirim de merakımdan sordum.

Game+ kullanıyorsanız şu an serverlar aşırı az ve sıkıntılı maalesef. Tam oturmamış bir sistem olduğundan internetin iyi olsa bile böyle sorunlar muhtemel.

Sormak istedim de siz sanırım Superonline'ın 200Mbps paketini kullanıyorsunuz. Eğer onu kullanıyorsanız nasıl hizmet alıyorsunuz memnun musunuz? Yakında bende geçebilirim de merakımdan sordum.

Evet Superonline kullanıyorum. Fakat 100Mbps paketini kullanmama rağmen nedense kabloyla 200Mbps alıyorum. Memnunum fakat her 4-5 ayda bir nedense modemde bir sıkıntı çıkıyor 😀 internet kesilip duruyor (başta sistemden düzelttim deniyor, 2-3 hafta boyunca arayınca modem değiştirip gidiyorlar bir süre sorunsuz kullanıyorsun onun dışında sorun yok). 200Mbps güzel fakat upload hızı downloada göre aşırı düşük, önceden 35Mbps paketinde 3Mbps upload vardı 100Mbps paketinde 10Mbps oldu.

Aynı kasma sorunu bende de var ne yaptıysam çözemedim. Oyunda t ping değerim 200'e ulaşıyor. CTRL alt F6 yapıp ekran görüntüsü atar mısınız?

TR sunucuysuysa normal. Eu sunucularını deneyin lütfen.

Eu girişleri kapandı diye biliyorum ve Eu'da sunucu uzak olduğu için daha kötüydü.

Uygulama içinden hız testi yapıp atabilir misiniz? Bu sıralar aynı sorunlar bende de oluyor. Önceden bu kadar olmuyordu.

1621780205076.png

Eki Görüntüle 1037233

Geri
Yukarı