GeForce NOW Kütüphanesine 10 Yeni Oyun Daha Ekleniyor

O zaman söyleyin hangileri ile antlaşma yapıyor? Ben bir tek böyle oyunları Boosteroid'de gördüm.
Bethesda Microsoft ile anlaşmalı. Rockstar Stadia ile anlaşmalı. EA de Stadia ile olması lazım. XCloud'da bile yok çoğu EA oyunu büyük ihtimalle Stadia ile olan anlaşmaları yüzünden.

Bethesda Microsoft ile anlaşmalı. Rockstar Stadia ile anlaşmalı. EA de Stadia ile olması lazım. XCloud'da bile yok çoğu EA oyunu büyük ihtimalle Stadia ile olan anlaşmaları yüzünden.
Stadia rezalet bir şey. Oyuna sahip olsanız dahi Stadia'da bir daha alıyorsunuz. Diğerlerinin yanına bile geçemez.

Stadia rezalet bir şey. Oyuna sahip olsanız dahi Stadia'da bir daha alıyorsunuz. Diğerlerinin yanına bile geçemez.
Katılıyorum. Zaten tutmama sebebi de o. Oyunları aldım diyelim, bu sistem kapanırsa ne olacak? Benim o kadar para döküp aldığım oyunlar boşa mı gidecek? Normal fiyattan ucuz da değil hani almaya itecek bir etken de yok. Kapanmayı geçtim ben daha sonra güzel bir PC topladım diyelim bu oyunları onda da oynayamayacağım için aşırı saçma geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı