GeForce NOW kurulumu devam edemiyor

Hocam "bir de GFN yi indireyim" diye bir şey yok. GFN kullanmak için sadece ve yalnızca GeForce NOW indireceksiniz zaten.

Geforce Experience NVIDIA ekran kartı olanların kurabileceği bir program.

GeForce NOW ekran kartından bağımsız çalışıyor zaten, ben Fire TV Stick'te kullanıyorum mesela.
tamamdır kurdum doğruyu çok tşk

İkisi aynı şey değil.

Teşekkürler indirdim.

Dosya Ekleri

• haıjasık.png
    haıjasık.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 14
Bağlantıdan GeForce Now uygulamasını yükleyin.

Ayrıca sisteminizin şu özellikleri karşıladığından emin olun. Her ne kadar güçsüz bilgisayarlar için de olsa çok eski bilgisayarlar ve işletim sistemlerinde çalışmıyor.

2023-07-29_12-49.png

2023-07-29_12-49_1.png

Bağlantıdan GeForce NOW uygulamasını yükleyin.

Ayrıca sisteminizin şu özellikleri karşıladığından emin olun. Her ne kadar güçsüz bilgisayarlar için de olsa çok eski bilgisayarlar ve işletim sistemlerinde çalışmıyor.

Eki Görüntüle 1881032

Eki Görüntüle 1881031

Ekran kartım 540X AMD'nin ayrıca indirdim ben.

Ekran kartım 540X AMD'nin ayrıca indirdim ben.

Ekran kartı çok büyük bir problem değil zaten. Minimum gereksinimler var evet ama ben Fire TV'de oynuyorum, ekranı olan ve GFN uygulamasını kurabildiğiniz bir buzdolabı varsa onda bile oynarsınız :)

Ama tabi cihazın ekran kartı, RAM'i işlemcisi vs çok eski ve yetersizse ekranınıza gelen görüntü olması gerektiği gibi olmayabilir bu sebeple minimum gereksinim yayınlıyorlar.

Ekran kartı çok büyük bir problem değil zaten. Minimum gereksinimler var evet ama ben Fire TV'de oynuyorum, ekranı olan ve GFN uygulamasını kurabildiğiniz bir buzdolabı varsa onda bile oynarsınız :)

Ama tabi cihazın ekran kartı, RAM'i işlemcisi vs çok eski ve yetersizse ekranınıza gelen görüntü olması gerektiği gibi olmayabilir bu sebeple minimum gereksinim yayınlıyorlar.
tamamdır

Yeni konular

Geri
Yukarı