GeForce NOW Mount & Blade II: Bannerlord'da karakter oluşturma ekranında donuyor

emreag

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu GeForce NOW'dan oynamaya çalışıyorum ama her seferinde karakter oluşturduğumuz sayfada oyun donuyor. Sizde de böyle bir şey hiç oldu mu? Mouse hareket ediyor ama oyunda ne ileri ne geri hiçbir şekilde menüde ilerleyemiyorsun.

222.png

Uz donuyor oyun. Tam ismimi giriyorum, sonraki diyorum ve hep o sırada oluyor.

Ben bu problemi şöyle çözdüm; Oyunun grafik ayarlarından kaplama kalitesini yani texture quality ayarını düşük seviyeye getir oyun o zaman çalışıyor ama bu seferde berbat bir görüntü kalitesi ortaya çıkıyor. GFN ye yazdım iplemediler.
denedim ama bir işe yaramadı. Son çare artık kendi sistemime yükleyip öyle devam edicem

Denedim ama bir işe yaramadı. Son çare artık kendi sistemime yükleyip öyle devam edeceğim

Merhaba, ben az önce bu sorunu çözdüm. Bende işe yaradı, size de söyleyeyim belki sizde de işe yarayabilir. İnternetten MessageBus.dll dosyasının 32 Bit için olanını indirin ve Windows klasörünün içindeki System32 klasörünün içine atın. Sonra GFN'yi çalıştırıp oyuna girin, bu sefer oyundan atmıyor. Google girip "DLL files" yazarsanız DLL dosyalarını paylaşan bir site var ona girebilirsiniz. Şunu karıştırmayın 64 Bit için olanını indirmeyin. 32 Bit için yazanı indireceksiniz. Sonra yerel disk: C klasöründeki Windows'un içindeki System32'ye atın. Bende işe yaradı. Bakalım sizde de yarayacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı