Rehber GeForce NOW nasıl ücretsiz kullanılır?

Böyle bir şeyin mümkün olduğunu bilseydim YouTube'dan bakardım Technopat soysal ve paylaşmayı bilen insanlar sağ olsun 10 yıllık bilgisayarımdan oyun oynuyorum.

YouTube'da Aranjor bey isimli kanal var Cloud Gaming ile ilgili video çekiyor bir bak daha güzel videoları var işine yarar bende 12 senelik bilgisayardan oynuyorum oyunlarımı.

Konuşmana dikkat. Tantana falan çıkardığım yok hem sen bulaşıyorsun hem de tantana çıkartıyor diyorsun. Oynamazsın olur biter yazan sendin.

Sizin burada konuşma nedeniniz bu bilgiyi başka yerden aldı olayı değil bunun başkalarının öğrenip biraz daha sıra bekleyecek olman. Ve bu kimsenin umurunda değil.

Ben asabi bir şekilde cevap vermedim ki. İsterse benim konum olsun. Ben sadece paylaşmayın fix'lenebilir babında yazdım. LoL wr zamanında bu sebepten ötürü VPN yasağı getirmişti.

Hocam kusuruma bakmayın ama ne diyorsunuz siz bildiğin ilk siz bulaştınız ve konuyu uzattınız artık bir derdiniz yoksa gidebilirsiniz arkadaşlar yaptı oynayacaklar ve artık konuşmanızın bir anlamı yok GeForce NOW VP yasağı getiremez çünkü bu bir Cloud sistem VPN yasağı getirmesinin herhangi bir anlamı yok sonuçta ücretsiz oynuyor ve sunucular zarar görmesin diye sıra bekliyoruz.

Başkaları bilmesin istiyorsunuz yani. 😂 ben de istemem fixlenmesini.

Amacım bu zaten ne kadar az kişi bilirse o kadar çok oynarız. Şimdi diğelimki buradan 1000 kişi gördü ve yöntemi uyguladı. Game Plus'ta kullanıcı sayısı azalınca kıllanmayacak mı Turkcell? Demeyecek mi ne oluyor diye? İşte bu yüzden diyorum ben.

Hocam kusuruma bakmayın ama ne diyorsunuz siz bildiğin ilk siz bulaştınız ve konuyu uzattınız artık bir derdiniz yoksa gidebilirsiniz arkadaşlar yaptı oynayacaklar ve artık konuşmanızın bir anlamı yok GeForce NOW VP yasağı getiremez çünkü bu bir Cloud sistem VPN yasağı getirmesinin herhangi bir anlamı yok sonuçta ücretsiz oynuyor ve sunucular zarar görmesin diye sıra bekliyoruz.

Hocam konuyu öne çıkarıyorum ama fixlendi mi bu yöntem?

Yeni konular

Geri
Yukarı