Çözüldü GeForce NOW net değil

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KK_Can

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben GeForce NOW kullanıyorum ancak netlik sorunu ile karşı karşıyayım. İnternetim yettiği halde kıpırdadığım zaman bulanık oluyor. Sabit durunca ise bulanıklık gidiyor ve net oluyor. Bunun sebebi nedir ve nasıl düzeltebilirim? Not: Ethernet kablosu takılıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar, ben GeForce NOW kullanıyorum ancak netlik sorunu ile karşı karşıyayım. İnternetim yettiği halde kıpırdadığım zaman bulanık oluyor. Sabit durunca ise bulanıklık gidiyor ve net oluyor. Bunun sebebi nedir ve nasıl düzeltebilirim? Not: Ethernet kablosu takılıdır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İngilizce biliyorsan sorunun cevabını videoyu izledikten sonra almış olursun. Bu ne senden ne de sunucudan kaynaklanıyor. Karelerin işleniş prensibiyle alakalı bir durum ve sunucudaki bilgisayarın görüntüsünü kendi bilgisayarına yansıttığın sürece bunun önüne geçemezsin.
Sunucularla alakalı bir şey sanırım İnternet ne kadar iyi olsa da elbet bir sorun olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İngilizce biliyorsan sorunun cevabını videoyu izledikten sonra almış olursun. Bu ne senden ne de sunucudan kaynaklanıyor. Karelerin işleniş prensibiyle alakalı bir durum ve sunucudaki bilgisayarın görüntüsünü kendi bilgisayarına yansıttığın sürece bunun önüne geçemezsin.

Çözüm
Benim de 75 megabit sorunsuz internet var aynı senin gibi, hatta ekranın %20'si tamamen pikselli altyazılar okunmuyor. Stabil bir hizmet değil kullanmayın yapacak bir şey yok. Elinizden gelen tek şey internet sürücülerini güncellemek ve GeForce ayarlarından internet kullanımını Max olan 50'ye çekmek olur.

Hocam benimde böyle bi problemim vardı, ayarlardan ''zayıf ağ bağlantısına göre koşulla'' ayarını kapattım düzelmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı