GeForce NOW "Önceki oturumunuzu sona erdirin" uyarısı

sovereignnd

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, bugün daha ilk kez GeForce NOW'a girebildim ve CS:GO'ya girdim, sorunsuz çalıştı. Daha sonra oyundan çıktım ve başka bir oyuna girmeye çalıştım fakat oyuna girmek için sırayı beklerken zamanın nasıl geçtiğini anlamamışım. Baktığımda ise beni atmıştı oyundan AFK olduğum için. Daha sonra tekrar denemek istedim ve "Başka bir oyun başlatmadan önce önceki oturumunuzu sona erdirmemiz gerekiyor. Bu her seferinde böyle olmayacak ve sadece bir dakika sürecek" bu yazıyla karşılaştım. 10 dakika beklesem dahi sorun düzelmedi, bilgisayarı kapattım açtım hala böyle. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, bugün daha ilk kez GeForce NOW'a girebildim ve CS:GO'ya girdim, sorunsuz çalıştı. Daha sonra oyundan çıktım ve başka bir oyuna girmeye çalıştım fakat oyuna girmek için sırayı beklerken zamanın nasıl geçtiğini anlamamışım. Baktığımda ise beni atmıştı oyundan AFK olduğum için. Daha sonra tekrar denemek istedim ve "başka bir oyun başlatmadan önce önceki oturumunuzu sona erdirmemiz gerekiyor. Bu her seferinde böyle olmayacak ve sadece bir dakika sürecek" bu yazıyla karşılaştım. 10 dakika beklesem dahi sorun düzelmedi, bilgisayarı kapattım açtım hala böyle. Ne yapmam lazım?

Çözüm nedir? @sovereignnd

Geri
Yukarı