Çözüldü GeForce NOW "oturum açılamadı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sıradancs

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8 gb ram intel core 12450h nvidia gtx 1650
Selam dostlar. GeForce NOW'a yeni üye oldum Euro Truck Simulator açayım dedim girişimi yaptım açmadı. Sistemim Euro Truck Simulator'ü karşılıyor ama açmıyor bir de now bulut tabanlı. Bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum.

Çözüm
Evet bedava sürümü ile deniyorum Steam hesabımda ETS 2 yok bedava sürümümü değiştirmem lazım.

Bir de bu GeForce NOW bütün oyunları ücretsiz mi veriyor?

Peki bu paket seçimi nasıl oluyor?

Peki bu GeForce NOW GTX'lerde çalışır mı?

1. ETS 2 oyununu Steam'den satın almanız gerekiyor.
2. Hayır ücretsiz vermiyor. Oyunlara sahip olmanız gerekiyor. GeForce NOW sadece sizde olan oyunları oynamanıza yarayan bulut oyun sistemidir.
3. Site üzerinden paketler bölümüne giriş yaparak paket seçebilirsiniz. Ücretini ödedikten sonra kullanabilirsiniz.
4. Bilgisayarınız taş devrinden kalma bir bilgisayar değilse çalışır. GeForce NOW bütün sistemlerde çalışır, sıkıntı olmaz. İnternetinizin yeterli seviyede olması rahat bir oyun performansı almanız için yeterlidir.
Selam dostlar. GeForce NOW'a yeni üye oldum Euro Truck Simulator açayım dedim girişimi yaptım açmadı. Sistemim Euro Truck Simulator'ü karşılıyor ama açmıyor bir de now bulut tabanlı. Bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum.

Euro Truck Simulator oyunu sizde var mı? Yani Steam gibi bir yerden satın aldınız mı? Aldıysanız ve hala açılmıyorsa, GeForce NOW'dan çıkış yapıp tekrar girmeyi deneyin.

3 yıldan beri kullanıyorum ama Steam hesabınızda varsa girmesi lazım.

GeForce NOW paketi seçtiniz mi? Ücretsiz oynamak istiyorsanız da Basic paketi seçmelisiniz.

ETS 2 oyununa sahip bir Steam hesabıyla giriş yaptınız mı? Hata mı veriyor? Bedava sürümü ile mi deniyorsunuz?

Evet bedava sürümü ile deniyorum Steam hesabımda ETS 2 yok bedava sürümümü değiştirmem lazım.

Bir de bu GeForce NOW bütün oyunları ücretsizmi veriyor.

Peki bu paket seçimi nasıl oluyor.

Bir de bu GeForce NOW bütün oyunları ücretsiz mi veriyor?

Peki bu paket seçimi nasıl oluyor?

1. ETS 2 oyununu Steam'den satın almanız gerekiyor.
2. Hayır ücretsiz vermiyor. Oyunlara sahip olmanız gerekiyor. GeForce NOW sadece sizde olan oyunları oynamanıza yarayan bulut oyun sistemidir.
3. Site üzerinden paketler bölümüne giriş yaparak paket seçebilirsiniz. Ücretini ödedikten sonra kullanabilirsiniz.
4. Bilgisayarınız taş devrinden kalma bir bilgisayar değilse çalışır. GeForce NOW bütün sistemlerde çalışır, sıkıntı olmaz. İnternetinizin yeterli seviyede olması rahat bir oyun performansı almanız için yeterlidir.

Çözüm

Bir de bu GeForce NOW bütün oyunları ücretsizmi veriyor.

Peki bu paket seçimi nasıl oluyor.

Benim ekran kartı olmayan PC'de bile rahat çalışıyordu hocam rahat olun o konuda. Diğer sorularınız için üstteki arkadaş cevabını vermiş zaten.

Geri
Yukarı