Çözüldü GeForce NOW oyunlar gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mami9998

Decapat
Yer
Antalya,Kepez
Daha fazla  
Bugün indirdim Steam ve Epic hesabını bağladım ancak kitaplığıma basınca ayarlara atıyor ve oyunlar gözükmüyor.

1672506116414.png

Hocam oyuna girer misiniz? Girince gelicektir zaten.

Açmıyor. GT 730 takılı şu an.
Hocam anlamıyorsunuz. Geforce Now ekran kartı gerektirmiyor. İnternet hızınız yüksek ise kullanabilirsiniz. Geforce Now Premium üyeliğiniz var mı?

Açmıyor. GT 730 takılı şu an.

Abicim onu bunu geçtim GT 730 kötü bir ekran kartı mı? En büyük isteğim zaten onun gibi bir ekran kartına sahip olmak.
Sizin konuya gelirsek. Bakın anlamıyosunuz. GT 730 takılı olması ile oyunun açılmamasının gram alakası yok. İnternetiniz hızlı ise kullanabilirsiniz. Kaç Mbit internetiniz var?

Ya bak sen beni anlamadın bir arkadaş demiş ki ilk Steam'de oynayacaksın ama ondan sonra GeForce kitaplığında gözükür demiş şimdi anlatabildim mi şu an GT 730 takılı.
Hocam sinir krizi geçirtmeye çalışıyorsunuz. Steam'de oynamanız şart değil. Sadece Geforce Now açın. Ardından Cyberpunk 2077 basın. Ardından Steam Tuşuna basın. Ve oyuna gir tuşuna basın!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı