GeForce NOW oyunlarda düşük FPS

384710

Hectopat
Merhaba, GeForce NOW GAME+'da Hunt Showdown ve Rust gibi oyunlarda düşük FPS problemi var. Yüksek ve orta ayarı geçtim, ayarlar Low olduğu halde sürekli bir FPS düşmesi durumu yaşanıyor, GeForce NOW Türkiye'deki bilgisayarlar neden bu kadar kötü performans veriyor? Daha öncesinde Avrupa sunucusunda oynadığım zaman mesafe yüzünden yaşadığım ping sorunu dışında herhangi bir sorun olduğunu hatırlamıyorum.

Merhaba, GeForce NOW GAME+'da Hunt Showdown ve Rust gibi oyunlarda düşük FPS problemi var. Yüksek ve orta ayarı geçtim, ayarlar Low olduğu halde sürekli bir FPS düşmesi durumu yaşanıyor, GeForce NOW Türkiye'deki bilgisayarlar neden bu kadar kötü performans veriyor? Daha öncesinde Avrupa sunucusunda oynadığım zaman mesafe yüzünden yaşadığım ping sorunu dışında herhangi bir sorun olduğunu hatırlamıyorum.

Ayarlardan FPS limitini ayarladın mı?

Oyunu hangi ekran kartı ile açtığını gösteren bir kısayol tuşu vardı eğer bulabilirseniz hangi ekran kartını kullandığını görebilirsiniz. Oyunlara ya da şansınıza göre iki ekran kartından biri geliyor diye biliyorum. 1. si rtx 2080 diğeri ise gtx 1060. Galiba ctrl + n kısayolu idi. Ping ve fps değerini gösterirken ekran kartının da ne olduğunu gösteriyordu.
Sadece 30 ve 60fps seçeneği var. Ben geforce now kullanırken apex legends oyunu sürekli gtx 1060 ekran kartı ile açılıyordu en düşük ayarlarda bile 40-70 arası fps alıyordum. İşlemci kısmında ne kullanıyorlar bilmiyorum ama eğer bu ekran kartı geldiyse oyun oynamak daha da zor hale geliyor.

Nvidia Tesla T10 ekran kartı ve premium üyeyim, ve gerçekten oyun oynanamiyorum çünkü bağlandığım bilgisayarin kalitesi çok kötü, FPS değerleri stabil değil ve sürekli drop giriyor.

NVIDIA Tesla T10 ekran kartı ve Premium üyeyim, ve gerçekten oyun oynanamiyorum çünkü bağlandığım bilgisayarin kalitesi çok kötü, FPS değerleri stabil değil ve sürekli drop giriyor.

Bende o kartla shadows of the Tomb Raider'ı son kalitede + RT oynuyordum, geforce Now ayarlarınıza bakın 30 FPS limiti olabilir.

FPS limiti 30 değil hocam 60'da, ki oyun içerisinde FPS 60'larda geziyor zaten 30 sabit olsa 60'a çıkmaz fps. Düşük ayarlarda sürekli fps drop yiyor bilgisayar oyun oynayamiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı