GeForce NOW paket kaybı

UykucuPanda

Yoctopat
Daha fazla  
İyi günler, 6 aydır GeForce NOW kullanıyorum. Bir gün elektrikler gitti, PC ve GeForce NOW kapandı. Tekrar açtım ve paket kaybı hatası aldım.

Şu an, tam 2 haftadır bu sorun çözülmedi. İnternetim 50Mbps gösteriyor, paket kaybım 4-7 arası değişiyor ve gecikme kısmı da 2-6 arası değişiyor. İnternetim iyi olmasına rağmen paket kaybı almaya devam ediyorum. Sorunu çözmek için Superonline'dan ekip geldi, baktı.

Wi-Fi'da sıkıntı yok. PC'ye format attım işe yaramadı. Arkadaşlarımın evine gittim, yan yana 2 PC ile kendi GeForce NOW hesabımı denedim. Kendi PC'de paket kaybı yaşarken arkadaşın PC'sinde paket kaybı yaşamadım.

Bir entresan durum da mobil veri ve Wi-Fi'dan girince paket kaybı almıyorum veya VPN kullanınca ping ile Mbps düşüşü alsam da paket kaybı yaşamıyorum. Bu sorunun neden kaynaklandığını bilen veya düşünen varsa fikirlerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok garip. Destek ile iletişime geçin.

Çok garip. Destek ile iletişime geçin.
Nvidia ana merkezindeki müşteri hizmetleriyle görüştüm. Kendisi bölgenizle biz değil game+ ilgileniyor diye sonuç çıktı. Game+ müşteri hizmetleri yok, canlı sohbeti yok ,anca maille ulaşabiliyoruz onu da denedim. 7 adet mail yazdım anca bir tanesine cevap verip ,oldukça umursamazca tutup gösterip site de SSK(sıkça sorular konular) bak diyip geçiştirdiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…