Geforce Now Premium 1000 sıra bekletiyor

Dying Light 2 oynamak istiyordum. Premium alırken kütüphanede vardı şimdi göremiyorum ya kaldırıldı ya ben kör oldum.
Dying Light 2 bir sorundan ötürü sürekli kaldırılıp geri ekleniyor GFN'ye.

1701720028471.png

Bende zamanında Dying Light 2 girmek istiyordum, sürekli hata oluyordu. Sürekli mailleşiyorduk :D

Hata bir seferinde de:
1701720169209.png

Şu an baktım da oyun Geforce NOW kütüphanesinde var.

Son düzenleme:
Dying Light 2 bir sorundan ötürü sürekli kaldırılıp geri ekleniyor GFN'ye.

Eki Görüntüle 2041669

Bende zamanında Dying Light 2 girmek istiyordum, sürekli hata oluyordu. Sürekli mailleşiyorduk :D
Cidden saçmalık. Bazı oyunları depolama sıkıntım olduğu için indirmeden denerim diye almıştım keşke almayıp tek tek indirip silip de deneseymişim.

Sorun ne zamandır var ki hocam? Dün hiç sıra beklemiyordum bugün oldu bu.
3 gündür sürekli yaşıyorum.

Daha bir iki gün önce GeForce Now aldıysanız "GeForce Now bin kişi sıra bekletiyor" demenize şaşırmam ama ben 1 yıldan uzun süredir GeForce Now kullanıyorum ve son 2-3 aydır 2 ya da 3 defa sıra bekledim. Onlar da 4-5 dakika ya var ya da yoktur. Yani ayda bir defa sıra bekledim diyebilirim.

Dünkü anormal sıranın sebebi de uzun süren bakım ve bu sebepten oyuna giremeyenlerin oluşturduğu uzun kuyruk. Yani şuana kadar görülmemiş, ekstrem bir durum.

Benim bu bakımdaki tek şikayetim, bu kadar uzun sürecek bir bakımın en az 1 ay önceden uygulama üzerinden herkese duyurulmamış olması. Böyle bakımlar illa ki olacak ancak uzun süre önceden kullanıcılara haber verilmeli.

Daha bir iki gün önce GeForce Now aldıysanız "GeForce Now bin kişi sıra bekletiyor" demenize şaşırmam ama ben 1 yıldan uzun süredir GeForce Now kullanıyorum ve son 2-3 aydır 2 ya da 3 defa sıra bekledim. Onlar da 4-5 dakika ya var ya da yoktur. Yani ayda bir defa sıra bekledim diyebilirim.

Dünkü anormal sıranın sebebi de uzun süren bakım ve bu sebepten oyuna giremeyenlerin oluşturduğu uzun kuyruk. Yani şuana kadar görülmemiş, ekstrem bir durum.

Benim bu bakımdaki tek şikayetim, bu kadar uzun sürecek bir bakımın en az 1 ay önceden uygulama üzerinden herkese duyurulmamış olması. Böyle bakımlar illa ki olacak ancak uzun süre önceden kullanıcılara haber verilmeli.
Plansız bakımmış. NVIDIA'nın bile haberinin olduğunu zannetmiyorum. Bir anda server status'e yazı geçtiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı