GeForce NOW Premium nasıl?

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Ben GeForce NOW Premium almayı düşünüyorumda. Bazı kişiler aldığım halde sıra bekliyorum diyor. Doğru mudur? Bir de mesela ben 6 saat oynadım diyelim tekrar oynamak istediğimde yine istediğim kadar oynayabiliyor muyum yoksa bekletiyor mu?

6 saat oynadıktan sonra oyundan atıyor ve tekrar sıraya giriyorsun. Dedikleri doğru Türkiye sunucularında çok yoğunluk var çünkü kapasite az sanırım. Kapasite yükseltmeleri gerekli.

6 saat oynadıktan sonra oyundan atıyor ve tekrar sıraya giriyorsun. Dedikleri doğru Türkiye sunucularında çok yoğunluk var çünkü kapasite az sanırım. Kapasite yükseltmeleri gerekli.

Hocam çok sıra bekletiyor mu peki kaç kişi oluyor ortalama? Sizce almama değer mi 1 ay alıp denemek istiyorum.

Bilgisayarınız kötü ve internetiniz 35-50 MBPS civarlarındaysa alın deneyin hocam. Death Stranding gibi oyunları RTX 2080 ekran kartıyla full ayarlarda oynama imkanı veriyor akıcı olarak. Beni çok tatmin etmişti.

Bilgisayarınız kötü ve internetiniz 35-50 Mbps civarlarındaysa alın deneyin hocam. Death Stranding gibi oyunları RTX 2080 ekran kartıyla Full ayarlarda oynama imkanı veriyor akıcı olarak. Beni çok tatmin etmişti.

Bende şu an ücretsiz üyeyim hocam House Flipper oynadım hafif bulanıklıklar olsa da işimi gördü ama 30 dakika olduğu için tadımlık oynayabiliyorum. 1 ay alıp deneyeceğim düzgünce.

Hocam hafta sonları çok sıra oluyor. 100 kişi falan beklediğini gördüm. Hafta içi biraz daha az oluyor. Bir de işte girdiğiniz saate göre değişiyor. Alıp deneyin bence.

Anladım hocam teşekkür ederim herkese.

Merhaba. Ben GeForce NOW Premium almayı düşünüyorumda. Bazı kişiler aldığım halde sıra bekliyorum diyor. Doğru mudur? Bir de mesela ben 6 saat oynadım diyelim tekrar oynamak istediğimde yine istediğim kadar oynayabiliyor muyum yoksa bekletiyor mu?
Hocam GeForce NOW TR alınmaz. Eksilerini sayayım size.
Sadece 2 sunucu var.
Stabil değil.
İnternetiniz istediğiniz kadar iyi olsun yüksek çözünürlüklerde saçma donmalar oluyor.
Sıra beklerken bir anda internet bağlantınızda hata oluştu gibi hatalar oluyor.
Premium'a rağmen çok uzun sıra bekliyorsunuz.
Çoğu zaman GTX1060, GTX1070 gibi kartlar veriliyor. ( EU'da ücretsiz sürüm kullanmama rağmen sakin saatlerde 2080 Ti bile veriyor DLSS desteği ile ve en kötü GTX 1060 veriyor )

Eğer ki cidden stabil bir performans istiyor iseniz EU( Avrupa ) sunucularında oynayın VPN yardımı ile şu an bile EU'da VPN ile 900p akıcı bir performans alıyorum. TR sunucusunda ise 720p, 600p gibi çözünürlüklerde imkanı yok akıcı bir akış yok. VPN ile çoğu TR Premium kullanıcısından daha az sıra bekliyorum. Tavsiyem EU kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı