GeForce NOW 1 aylık Premium üyelik kodu

Afur

Hectopat
Arkadaşlar İş Bankası kampanya kapsamında 1 aylık GeForce NOW kodu verdi. Ben kodu kullanmayacağım satacağım. Ama İş Bankası'nın verdiği bu kodlar daha önce kod kullanılmış veya Premium üyelik satın alınmış hesaplarda kullanılabiliyor mu onu bilmiyorum. Satacağım için alan kişiyi mağdur etmek istemiyorum. Bu kampanyadan kod kazanıp eski hesabında kullanan var ise bilgi verebilir mi?

İlgili kampanya > Maximum GeForce Kampanyası

Arkadaşlar İş Bankası kampanya kapsamında 1 aylık GeForce NOW kodu verdi. Ben kodu kullanmayacağım satacağım. Ama İş Bankası'nın verdiği bu kodlar daha önce kod kullanılmış veya Premium üyelik satın alınmış hesaplarda kullanılabiliyor mu onu bilmiyorum. Satacağım için alan kişiyi mağdur etmek istemiyorum. Bu kampanyadan kod kazanıp eski hesabında kullanan var ise bilgi verebilir mi?

Hocam büyük ihtimalle hayır çünkü kampanya koşullarına yazmak zorundalar. Bu arada kaç TL'ye satıyorsunuz?

Fiyat nedir uygunsa alabilirim.
Ne kadara satmayı düşünüyorsunuz.
80 liraya bırakırım.

Hocam büyük ihtimalle hayır çünkü kampanya koşullarına yazmak zorundalar. Bu arada kaç TL'ye satıyorsunuz?
Hocam işbankasının canlı desteğine de yazdım. imassage üzerinden adam bilgi veremedi mail atın dedi. mailede 1 hafta 10 gün içinde dönüyorlar
Gelen smsde de kod harici bir şey yazmıyor

Dosya Ekleri

• a.png
    a.png
    83,2 KB · Görüntüleme: 182
Ne kadara satmayı düşünüyorsunuz.
Fiyat nedir uygunsa alabilirim.
Arkadaşlar satın almayı düşünüyor musunuz ona göre ben de yol haritamı çizeyim.
Hocam GeForce NOW yazın.
Var mı canlı desteği bu NOW'un

Konu hakkında bilgisi olan yok mu arkadaşlar? İş Bankası bu kodu bir tek bana vermedi ya :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar satın almayı düşünüyor musunuz ona göre ben de yol haritamı çizeyim.

Var mı canlı desteği bu Now'un.

Konu hakkında bilgisi olan yok mu arkadaşlar? İş Bankası bu kodu bir tek bana vermedi ya :)

Dostum o çok önemli değil Xbox Game pas değil sonuçta alan kişi yeni hesap açıp kendi Steam hesabıyla girerse oyunlara kaldığı yerden devam edebilir 70 TL'ye ilana koy formda.

Dostum o çok önemli değil Xbox Game pas değil sonuçta alan kişi yeni hesap açıp kendi Steam hesabıyla girerse oyunlara kaldığı yerden devam edebilir 70 TL'ye ilana koy formda.
Koyamıyorum reis. 500 mesaj gerekiyormuş. 70 TL'ye alacaksan sana verebilirim.

@MükreminT arkadaş alabilirim dedi de ses seda çıkmadı vazgeçti sanırsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı