Çözüldü GeForce NOW, Steam giriş ekranında donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr. Ahmedov

Hectopat
Yer
Shinjuku/Kabukichō
Uygulama üzerinden herhangi bir oyuna girildiğinde, Steam giriş ekranı geliyor lakin 1080p - 45 bitrate olan görüntü sanki 144p gibi ve o giriş ekranında tamamen donuyor. Hiçbir şey yapılmıyor.
Birçok yöntem denedim lakin düzelmedi. Masaüstüne boş tıklayınca da görüntünün gitmesine rağmen sesin düzgün geldiğini fark ettim.

h.png

Geç saat'te konu yayınlandığı için kimse konuyu görmemiş :(.

Son düzenleme:
Uygulama üzerinden herhangi bir oyuna girildiğinde, Steam giriş ekranı geliyor lakin 1080p - 45 bitrate olan görüntü sanki 144p gibi ve o giriş ekranında tamamen donuyor. Hiçbir şey yapılmıyor.
Birçok yöntem denedim lakin düzelmedi. Masaüstüne boş tıklayınca da görüntünün gitmesine rağmen sesin düzgün geldiğini fark ettim.

Eki Görüntüle 1077945
Geç Saat'te konu yayınlandığı için kimse konuyu görmemiş :(.

İnternetiniz kaç mb/s ve hangi sunucuya bağlanıyorsunuz? Türkiye de ki GFN ise Avrupa da ki serveri deneyin bir de.

İnternetiniz kaç mb/s ve hangi sunucuya bağlanıyorsunuz? Türkiye de ki GFN ise Avrupa da ki serveri deneyin bir de.
55 Mbit kablolu kullanıyorum. 7.80 Upload alıyorum, herhangi bir premium üyeliğim yok EU Southeast sunucusu. En iyi değerleri veren sunucu o ama başka sunucularda aynı şekilde.

Download upload gayet yeterli. Başka bir server denemenizi rica edeceğim. Olmazsa geri dönüş yapın.
Her sunucuda oluyor, yarın ola hayrola. Bekleyelim yarına kadar. Ayar konusunu söylemenize gerek yok her şeyi denedim ayarlar kısmından.
Download upload gayet yeterli. Başka bir server denemenizi rica edeceğim. Olmazsa geri dönüş yapın.
Sorun düzelmiş bulunmakta.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı