GeForce NOW Steam hesabına otomatik bağlanıyor

theharunq

Hectopat
Yer
İzmir, Turkey
Daha fazla  
Selamlar, GFN'yi yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve hiçbir şekilde Steam hesabımı bağlamadım. Yani her seferinde kullanıcı adı, şifre girip Steam Guard kodu ile girişimi yapıyordum ve bu durumdan memnunum. Ancak bugün giriş yaptığımda ben Steam hesabımı bağlamamış olmama rağmen otomatik olarak Steam hesabıma giriş yaptı. Bende Steam Guard ayarlarından bağlı olan diğer tüm cihazları çıkart seçeneğini seçtim ancak tekrar giriş yaptığımda yine otomatik olarak bağlandı. Ben bu durumu devre dışı bırakmak istiyorum, nasıl yapabilirim?

Sıkıntı değil bu durum endişelenmenize gerek yok hesabınız falan çalınmaz koskoca NVIDIA bu.

Steam hesabımın çalınmasını beklemiyorum zaten dediğiniz gibi NVIDIA bu. Ancak kardeşim ile birlikte kullanıyoruz hesabı ve ikimizinde ayrı Steam hesabı var. O GFN'yi kullanacağı zaman kendi hesabına giriyor, ben kullanacağım zaman kendi hesabıma. GFN'de otomatik olarak benim hesabıma bağlandığı için kendisininkine giriş yapamıyoruz. Sorun çalınmasından korkmam değil yani :)
Çözümü bilen yok sanırım?
Belki aynı problemi yaşayan arkadaşlar olur diye yazıyorum. Çözümü buldum. Steam şifremi değiştirdim ve bu sefer GFN'ye girdiğim zaman tekrar şifre sordu.

Son düzenleme:
Arkadaşlar anlatıyorum şimdi dediklerimi yapın sorun çözülecek. Oyuna bastığınızda ekranda önce Steam'e otomatik giriş yapıyor, yaptığı anda alt tarafa görev çubuğunun olduğu yere Steam hesabı geldiğinde oyuna girmeden hemen basmalısınız sonra hangi hesaptan giriş yaptıysanız o hesabın Steam ana sayfası gelecek, sonra kütüphaneden çalıştırdığınız oyunu durdurcaksınız. Daha sonra sol üstteki "Steam" yazısına tıklayıp "change account" diyeceksiniz sorun çözüldü. Sadece oyun açılmadan önce girilen hesabın Steam ana sayfasına ulaşmalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı