GeForce NOW TR sunucuları performansı

GeForce NOW hizmetini uzun zamandır kullanıyorum. Şu an da gameplus da ücretli aboneliğe sahibim ve Avrupa sunucularına nazaran çok daha iyi performans veriyor, ben oldukça memnunum. Daha iyi bir performans için ayarlar kısmından özel ayarlardan internet kullanımını en yüksek değere çıkartıp bağlantı koşullarına göre otomatik ayarlamayı kapatman lazım. İnternet hızına göre de çözünürlük ayarı yapabilirsin, daha verimli olacaktır.

Gameplus yeni artan kapasite için 1 Haziran'ı işaret etti Twitter da. Sanırım Basic üyeler için görüntü ve performans kalitesi Premium'a göre düşük. Yeni stoklarla birlikte Premium alacağım o zaman rahat oynayabilir miyim sizce?

Çünkü GAME+'a yönlendirecekler. Tahminimce, sadece Türkiye'deki Free aboneleri için de değil, Avrupa'daki Free aboneler için de kapatılacak.
Yani 30 Haziran'dan sonra hiçbir şekilde EU sunucularına bağlanamayacak mıyız?
Mevcutta Founders veya Priority aboneliğiniz varsa yine devam edeceksiniz. Yoksa, Free kullanıyorsanız, kapanacak.

Ayar yaptınız mı? Kendiniz yayın ayarlarını değiştirmezseniz görüntü çok kötü oluyor. Zayıf ağ bağlantısı ve V-Sync ayarlarını kapatın ve monitörünüzün çözünürlüğüne alın ayarlardan (GeForce NOW ayarları, oyunun değil). Ayrıca hareket bulanıklılığı gibi şeyler de Ultra'da olunca ekranı çevirince görüntü çok fena bozuluyor.

Ya Premium aldım dün fakat görüntü ve FPS sıkıntısı yaşıyorum hala 1ms ping 69 download 5 upload değerlerini alıyorum Speedtest'de. GFN üzerinden ağ testinde 7ms 50 üzeri download 0 paket kaybı alıyorum fakat oyun içi performans berbat görüntü çamur gibi ne yapmam gerek her şeyi denedim bu ayarları da yaptım ama düzelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı