GeForce NOW Türkiye Fiyatı Açıklandı!

Her türlü parayı o cebinizden çıkaracağız demişler. Ya donanım ya üyelik. Mecburuz, düzen böyle. Açıkçası üzüldüm. Fiyat politikası böyle olmasına rağmen yeterince tepki gelmeyecek. Çünkü alıştık. Şaşırtmıyorlar.

Daha fazla ping'e katlanırım yurt dışından alırım. Tabi Turkcell buna da bir çözüm bulacaktır.

Platform güzel ama içerik çok zayıf. Adam akıllı kaç tane 3A oyun gösterebilirsiniz buradan? Üstelik oyunları satın almamız gerekiyor.

Keşke Microsoft Gamepass ile birleşik XCloud'u getirse uygun fiyata. Ortada Nvidia falan kalmaz.
Geforce NOW yurt dışı çok gecikme yapıyor hocam görüntü iyi ama o gecikme çok rahatsızlık veriyor. :(

Beklediğim fiyatın yaklaşık 65 TL üstünde çıktı. Olsun buna da şükür neticede almayacağım. 1 yıl ona vereceğim para gereksiz olur sistem toplarım.

Yani elinde bir donanım olsa, hem oyun hem de diğer işler için kullanmak varken bir servise bu kadar para vermek bana göre olacak iş değil.

Hadi osunu busunu katsan net 50 lira olmalıydı. Yazları dizüstüm için almayı planlıyordum ama ona vereceğim parayı uçak biletine veririm artık.

Çok özel hissettim...İnsanları aptal yerine koyuyorlar. 75 TL nedir? Avrupa fiyatı 55 TL olan bir hizmete neden ben 75 TL ödeyeyim? Avrupa'dan çok daha fazla para mı kazanıyorum.

Geri
Yukarı