Rehber GeForce NOW Ücretli/Ücretsiz global sunucularda nasıl oynanır?

xCloud bana kalırsa F/P olarak gayet iyi ama sadece 15Mbps kullandığı için çok fazla çamurlanma olabiliyor bir de sadece kol destekli.

Elimde şu çakma PS3 kolu var doğan görünümlü şahin gibi PS4 görünümlü ama PS3 kolu :D bununla denedim XCloud'u şakasız çalışıyor. :D Amazon'dan almıştım ve aldığımda 300 liraydı bir de. :D

Şu son 2 yıldır hep Boosteroid-GFN ve xCloud arasında gidip geldim üçüyle de çok zaman geçirdim ama şu GFN'yi kullandığım süre boyunca gelişceğine Türkiye serverleri hep dünden de geriye gitti en sonunda illallah ettim gittim bilgisayar dizdim umarım hepinize nasip olur.

Şu son 2 yıldır hep Boosteroid-GFN ve xCloud arasında gidip geldim üçüyle de çok zaman geçirdim ama şu GFN'yi kullandığım süre boyunca gelişceğine Türkiye serverleri hep dünden de geriye gitti en sonunda illallah ettim gittim bilgisayar dizdim umarım hepinize nasip olur.
Bu teknoloji ilerleyen dönemlerde daha çok gelişir daha iyiye gider diyordum uğraştırmasalar olmuyor. Türkiye sunucularını NVIDIA'ya şikayet ettim onlar bile başlarından savıyorlar Boosteroid ve xCloud Türkiye'de sunucu açtıkları zaman nasıl olurlar bakacağız tabii yine gidip açgözlü bir internet servis sağlayıcısına vermesinler de.

Hocam GeForce NOW uygulamasında oyuna girerken yine VPN açmak lazım mı? Eğer lazım ise Chrome eklentisi değil de uygulama olarak hangi VPN'i önerirsiniz.

Hocam GeForce NOW uygulamasında oyuna girerken yine VPN açmak lazım mı? Eğer lazım ise Chrome eklentisi değil de uygulama olarak hangi VPN'i önerirsiniz.
Windscribe uygulamasını öneririm. Sıraya girerken VPN açıp sıraya girdikten sonra kapatıyoruz uygulamada da bu şekilde. EU central EU southwest ve EU southeast sunucuları TR sunucuları için en iyileri. Kişisel tercihim southeast.

Windscribe uygulamasını öneririm. Sıraya girerken VPN açıp sıraya girdikten sonra kapatıyoruz uygulamada da bu şekilde. EU central EU southwest ve EU southeast sunucuları TR sunucuları için en iyileri. Kişisel tercihim southeast.

Hocam GeForce NOW'un Türkçe olması normal mi? Ve 40 civarı sıra var normal sanırım.

Geri
Yukarı